bugün

apaçiliğin nirvanasına ulaşmış erkektir. hele bunların kiremit rengini giyenlere iyice kafam girsin. evet.
bendir. severim rahat hissettirir. bu çeşit kotu giyen biri olarak bundan sonra diğer paça pantolonlarda rahat olamam hep bol gelir.
edit: apaçi değilim.
giymeyi bırakmalıdır.
gizli gay olan erkektir.
alenen gay olan erkektir.
çevre kirliliğidir. Hakan akkayanın vazgeçilmezidir. erkeksi değildir.
kadınlara özenen erkektir.
Zayifsa yanlis yapmaktadir. Dar paca bir tek kilosu ideallere yakismaktadir. Ayrica her dar paca giyen gay olacak diye bir sey yoktur.
enseleri de uzun bırakmış apaçi erkektir. antalya'da çok var bunlardan.
Şıçarsa paçasından bişey akmayacak erkektir.
görsel
yakışanı vardır yakışmayanı vardır, lakin dar paça dediğin de abartılmamalıdır. apaçilerin pazardan aldığı cinsleriyle lacosteların arasındaki fark açıkça görülmektedir zaten.
dar paça renkli kot giyiyorsa ve bacakları da uzunsa eğer tadından yenmez.
(bkz: liseli) altına da converse iyi gider hani.
seksenlerin modası şalvar pantolonla on numara olur.
(bkz: şalvar rap)
asil olamayacak erkektir.
olgunlaşın lan biraz.
Bide düşük bel ise görmeye tahamül edilemeyecek erkektir . Acık ve net !
bilen bilir erkekler hakkında katiyen negetif şeyler yazmam zira hepsi benim bebeklerim. fakat bu nedir abi? :/

görsel

içerisinde "dar" geçen herhangi pantolon çeşidine hayır !!!

not: çirkin erkektir. :(
gaydir o.
Sokarım böyle modaya. Piyasada pantolon kalmamış. Hepsi tayt.

Tanı: Kapitalist sistemin yumoşudur.
Dar paçanın üç çeşidi var amk, gidip en dar olanından almayın sizde.
evlendirme programına çıkar.

model olmak ister.

ama malum sonuçtan kaçamaz.
Bacak kası olan erkeklerde o kadar komik duruyor ki. Gülemiyorum da yüzümü buruşturuyorum görünce.
(bkz: kardeşim likit getir seri)
Kim Milyoner ister de bazen Murat Yıldırım da giyiyor bundan; bir de bacak bacak üstüne atıyor, çorapsız ayakkabıları falan, o karizmatik adam gidiyor, yerine at şeyine konmuş kelebek gibi bir şey geliyor. Kimse adama kalkıp senin cüssen var böyle çıtkırıldımlık olmuyor diyemiyor galiba.