1. 91.
    tayt gibi pantolonlar satiyolar artik normal kesim pantolon bulamiyoruz. giymeyin giyene de tembihleyin giymesinler. bu dar pantolon lobisi rotchsild ve rockefeller tarafindan desteklenmektedir. buyuk resmi gorun ve oyunu bozun.

iste dar pantolon lobisi;

https://www.toryburch.co....blog-post.html?bpid=98709
    3 ... jonmarkos
  2. 92.
    Herkes giyemez tip olması lazım.
    Ben giyinemiyorum şahsen.
    Bazılarına yakışıyor,
    Bazılarına yakışmıyor.
    Herkes kendisine yakışanı giymiyor.
    Herkesin modacısı yok.
    Herkesin maddi durumu iyi değil, çeşit çeşit giyinmeye.
    Mağazadaki satıcı kandırabiliyor.
    Mecbur eskiyene kadar giyiniyor insanlar.
    Biraz insanları serbest bırakın.
    isteyen istediğini giysin.
    Önemli olan düşüncelerdir derdi eskiler!
    3 -1 ... hidayeter
  3. 93.
    Biraz şeydir.
    2 ... abuzer komurcu
  4. 94.
    Vurdursa yadırgamam.
    1 ... ahmet beyin ceketi
  5. 95.
    Birkaç defa giymişliğim vardır(skinny fit). Bacaklar kaslı ve popo squatlı olunca çok dikkat çekmektedir.
    -2 ... p3tro
  6. 96.
    kardeşim giyiyor. bir de basenleri çıkık ve iri olunca apayrı bir şekilde lan bu ne dedirtiyor. ama anayasal hakkı olduğu için bir şey diyemiyorum. zaten hiç sevmem kendisini. rezil olsun beter olsun böyle böyle.
    1 -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
  7. 97.
    şimdiki batı kültürünün getirdiği bir moda. erkek dar pantolon giyer mi hiç?
    2 ... miracaktas
  8. 98.
    Muhtemelemen kısır olur.
    1 ... iyneci bey
  9. 99.
    Ne kadar dar olduğuna göre farklı yorumlar yapılabilir. Slim fit giyiyorsa gayet şıktır, normaldir, ama tayt gibi skinny fit giyiyorsa hiç de hoş karşılamam. Resimde farkı görüyoruz:

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117442/+
    2 ... nick kullanmam ben
  10. 100.
    Bundan nefret edenler heralde regular jean giyiyor amk. Halbuki bunun skinny, slim fit, süper skinny gibi daha bir sürü çeşidi vardır.

Mal mal konuşmayın amk. He ispanyol paça veya şalvar giyip de dar pantolon giyen erkeklere sallayan varsa saygı duyarım.
    1 ... eski bir ruya