bugün

Öp beni yi beni.
ilgi çekmek ve seksi gözükmek istiyordur, kendisine bakılmasını istiyordur.
Dar giyinen kadinin verdigi bir mesaj olamaz. Sizin algiladiginiz sizin zihniyetiniz. Herkes ozgur kimse sizin pencerenizden bakmak zorunda değil. Dar giydi diye hicbir kadina "orospu bu" diyemezsiniz. Sizin gibiler acik diye bir kadina tecavuzu bir kadina vurabilmeyi savunan yaratiklar. ya okadar cok sey geliyorki dilime inanin bana yakismaz sizden farkim kalmaz sadece sabir diyip susuyorum.
De sixtirin modern sapıklar.
Erkek de kadında kendini karşı cinse beğendirmek için giyinir. Boş duyar kasmayın.
dar giyen kızlar mesaj mı veriyorlar? o zaman mini etek giyenler de verir bi mesaj. hatta türbanlı kızlarımızın mesajı daha bi güzel olur. siktirin gidin allah aşkına insanları giydikleriyle içtikleriyle yedikleriyle yargılamayı bırakın artık.
" Kilolarımı verdim ! " en açık mesajıdır.
kendini güzel hissetmek için ve başkalarına güzel gözükmek içindir.
Seksi olan seyler guzeldir. Memesi guzel degilse dekolte giymez ne bilim. Altin orana uyuyosa sikinti yok. Altin oranli seyler goze guzel gelir. Guzel hissetmek icin giyinilir aslinda. Karsi tarafinda begenmesi ve kendi cinsinin de, Kendisinin de begenmesi onemlidir. Kimisi bol kiyafetlerle guzel hisseder. Fizigi guzel olsa dahi. Iyi hissetmek esas. Bakislar ustunde iyi hissediyodur belki bazilar ne bilelim.
"tanrının bana bahşettiklerini sadece kendime saklamak haksızlıktır".

miss melanya.
Bel altı düşünen insancıklar ne yazıkki sözlüğü basmış böyle aciz insanlar kuru havadan bile nem kapar.

Verdiği mesaja gelince ben istediğim gibi giyinirim sen anam babam değilsin karışamazsın. ilerde eşim olursa giyimimle onu rencide etmeyecek şekilde giyinirim. Tabi eşim beni yanında reyon mankeni olarak kullanıyor ise canı cehenneme.

Der.
sözde müslüman ülkenin durumunu özetler. dar pantolan giyene orospu , tayt giyene orospu ama kendileri namusludur. Allah bildiği gibi yapsın ne diyim...
sözde müslüman ülkenin durumunu özetler. dar pantolan giyene orospu , tayt giyene orospu ama kendileri namusludur. Allah bildiği gibi yapsın ne diyim...
--spoiler--
öp beni yi beni.
--spoiler--

Ben ikna oldum. Su an bulvar basinda bekliyorum. Dar giyen kizlar eklesin.
Tiksindirici başlık. Kendine yakışanı giyiyordur, öyle mutludur ve bu hiç kimseyi ilgilendirmez. Bırakın allah aşkına şöyle boş meseleleri gericilik kanınıza işlemiş.
(bkz: bak benim götüm var)
Var mı aksini iddia edecek biri?
Aynı tür başlıklar görmekten bıktım.
Bak ne dolgun ve güzel bir götüm var demek istiyor olabilir.
şehvet yaymak , dikkat çekmek istiyordur.
daraldım, üstüme gelme demek istiyordur.
dar giyen kıza bakan örümcekli beynin vermek istediği mesaj;

" ev ve iş çevremde normal giyinmiş bir kız göremiyorum,

maalesef hepsi kapalı, işte bu yüzden nefsim hep keskinleşiyor, hormonlarım azıyor !

deşarj da olamıyorum, gözüm doymadığı için, normal giyinmiş kadınları kanıksıyamıyorum..

o nedenle, ben dar giyen ve vücut hatları ortaya çıkan, insan gibi insan, normal birini bile görsem,

kendime hakim olamıyorum ve kafamın içindeki ahlaksızlıkları dışarı vururken, kendime din i ve dindarları bahane edip, kendi kafamdaki ahlaksızlıklar için çevremdeki kadınları ahlaksızlıkla suçluyorum ! "

budur !
dar giyinen var dar giyinen var demiyeceğim. bu dar meselesi onceleri fransadaki kadinlardan cikmis hatta bir ara ustlerini islatip vucutlarina yapistirilarmis ki daha cekici gorunsun diye.. simdi amac ayni. dikkat ve ilgi cekmek. bunu avrupada yaparsan onlarin kulturunde normal ama turkiye gibi musluman ulkelerde yapiyorsan o kotu yaftayi yersiniz. bana gore musluman oldugunu idda eden her kiz dar giyinme meselesinin yanlis oldugunu biliyordur. zira turkiyedeki kizlar ne fransizdir ne de farkli ulkedendirler.
Geniş giymeyi sevmiyor olabilir veya dar giymek hoşuna gidiyordur altında bişey aranılması saçma ama elbette farklı amaçlar için örneğin erkekleri etkilemek gibi dar giyen de yok değil.
kabul etmeselerde erkeklerin dikkatini çekmek için.
kisiden kisiye göre değişir.kimisi bilerek giyinir ilgi görmek için.kimiside seviyordur dar giyinmeyi herkesin kendine göre bi tarzı var.