1. 1.
  istanbul’a kazandırdığı birçok değerli projeyle ülkemize örnek olmuş bir yapı firması… Tüm binaları şaheser niteliğinde. istanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda mimari açıdan ilham veren farklı binalar geliştiriyor. DAP Yapı’nın yeni projesi ise izmir’de… Türkiye’nin farklı şehirlerinde de böylesine etkileyici yapıları görmek güzel.

  • istanbul’daki projeleriyle tanıdığımız DAP Yapı, şimdilerde izmir’de de konut geliştiriyormuş. Adına yakışır nitelikte projeleri var. Doğru alanda projeleri yatırımcı ve oturumcularla buluşturuyorlar. Bana göre her projesinin ortak özelliği gerçekten hem değerli bölgede konumlanması, hem de rahat bir yaşam vaat etmesi… Avantajlı ödeme planlarıyla da diğer birçok markayı gerisinde bırakıyor.

  • Lüks ve ihtişamlı projeler üreten bir inşaat şirketidir. istanbul’daki her bir projesine baktığınızda kendinizi yurt dışında yaşıyor gibi hissedersiniz. Görkemli rezidansları, eğlenceli alternatifler sunan sosyal ayrıcalıklarıyla DAP Yapı, ülkemizde önde gelen lider yapı firmalarındandır. Favorim heyecanla beklediğim Validebağ Konakları. Koru’ya komşu konakta yaşamak nasıl da güzeldir kim bilir…

  • Her biri ayrı konsepte sahip projesiyle ülkemize değer katan büyük bir yapı firmasıdır. Kartal sahildeki istMarina projesinin manzarası efsane… Yakın gelecekte bölgenin daha da değerleneceği açık.

  dap yapı ziya yılmaz
  dap yapı ziya yılmaz
  dap yapı ziya yılmaz
  dap yapı ziya yılmaz
  ... respektfuul