bugün

ben ortada bir dayak göremedim bence oyun oynuyorlar sadece. kadınlar salak değil herhalde kameraya rağmen çocuk dövsünler açık ve net.
efsane çökmüştür. ne oyunu bu pardon..eğer bu bir oyunsa çocuklara çok güzel örnek olyorlar. kreşteki eğitmenlerden başlayarak bütün eğitmenler bilir ki şiddeti özendiren oyun olmaz. dövüş sporları kuralları olan spordur, bunlar hariç. edepsizin önde gidenleridir.
asıoduasıdas

güldürmüştür.

"kamera var biz bu çocukları nasıl döveceğiz amk?" diye düşünmüşler. "oyun oynuyormuş gibi yapalım" demiş içlerinden biri.

sonuç bu. asjdahsdjasd
Akplilerdir. Başka açıklaması olamaz.
düzgün karakterli öğretmenler lisedeki serserilere bağırınca soruşturma yesin, bu insanımsı varlıklar ise ufacık masum (görüntülerde bir yaramazlık yapmamaktalar) çocukların üzerinden hasta ruhlarını tatmin etsinler.

anasını satayım böyle düzenin.
Çocuklar psikolojisi bozuk olarak hayata atılırlar. Belki kekemelik olur belki özgüvensiz. Bu gibi okulları iyi araştırıp çocukları teslim etmek lazım. Çocuklardan biri beyaz terlikle dövüyordu diye ağlıyordu mesela. Beyaza karşı bir korku yapmış çocuk.
Eğitimin içinin boşaltıldığı, denetimin uygulanmadığı, hakkın, hukukun yerle yeksan edildiği ülkelerde, görülmesi doğal olan öğretmen ve görüntülerdir.
Ne insana, ne topluma, ne Ülkesine saygısı ve merhameti kalmamış bu et yığınlarının olduğu bir ülkeye dönüşmemiz içler acısı bir vehamettir.
Sebep olanlara, göz yumanlara, bu rezalette emeği olan her unsura lanet olsun!
tam evlenilesi garılar, bunlara vuracan gırbacı vuracan gırbacı, böyle seviyorlar belli ki.
insan görünümündeki hayvan bile olamayanlar.
ne varr bunda yahu ne güzel oyun oynuyorlar işte.
yinee kemalistlerin abartması işte her olayı abartıyorlar.
(bkz: çomaristanda sıradan bir gün)
hoptariraririrom hop hop göbeğin gücü adına kıça bir tekme. hop dellendim ben nuran
2 tane sayko türbanlı içeren korkunçlu video.
Muhtemelen ogretmen değil meslek lisesi çocuk gelişim mezunudurlar.
güncel Önemli Başlıklar