1. 1.
  sayelerinde bugünümüzde zehir olmuştur, olacaktır.

  videoyu izlerken kanım dondu, kala kaldım öylece. şu an ne yazdığımı, nasıl yazdığımın farkında değilim.

  ebeveynlerinin bakılmaları için bıraktıkları çocuklar adına "öğretmen" denen bir kaç orospu tarafından bildiğin tekme tokat dövülüyorlar.

  sözde çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan bu o*ospular müzik eşliğinde dans ederken çocukları tekmeliyor, çocuklar yerlerde sürükleniyor.

  nasıl insan lan bunlar. nasıl bir vicdana sahipsiniz siz amına kodumun kevaşeleri. kim veriyor bu çocukları dövme özgürlüğünü?

  başınızdaki örtüden de mi ar etmiyorsunuz? sorsanız çocukların yaramazlıklarından bıkmışlardır kesin. yapma o zaman bu işi, çalışma orospu çocuğu.

  insanların gözü gibi baktığı, üzerlerine titrediği, hayatını adadığı biricik varlıklarına değil tekme atmak saçının teline bile zarar vermeye hakkınız yok.

  allah belanızı versin lan. kodumun belediyesi de "eksik evrak" nedeni ile kapatmış bu olaydan sonra kreşi. evrakların eksik olduğunu anlamanız için böyle insanlık dışı bir olay mı başlarına gelmesi gerek çocuklarımızın?

  gerçekten bıktık artık şu çocuklara, kadınlara, yaşlılara şiddet uygulayanlardan.

  https://www.izlesene.com/...ayak-yedigi-kres/10207322
  10 -3 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  ben ortada bir dayak göremedim bence oyun oynuyorlar sadece. kadınlar salak değil herhalde kameraya rağmen çocuk dövsünler açık ve net.
  4 -13 ... public agent efsanesi
 3. 3.
  terliğini sırf çocuklara vurmak için çıkarıp akabinde vuruyor biri, videonun ilk saniyelerinde. bu nasıl oyun lan?
  3 -1 ... frktmz krds frktmz
 4. 4.
  efsane çökmüştür. ne oyunu bu pardon..eğer bu bir oyunsa çocuklara çok güzel örnek olyorlar. kreşteki eğitmenlerden başlayarak bütün eğitmenler bilir ki şiddeti özendiren oyun olmaz. dövüş sporları kuralları olan spordur, bunlar hariç. edepsizin önde gidenleridir.
  2 ... radiolarian
 5. 3.
  Olay hakkında konuşmadan önce evet yanlış ama baya güldüm lan hahahah bu nasıl bir görüntü çok tuhaf bir kafa yapısı.

  bir yandan oynuyor bir yandan da çocuklara vuruyor psikopat manyak.
  4 ... keyf kahyasi
 6. 4.
  asıoduasıdas

  güldürmüştür.

  "kamera var biz bu çocukları nasıl döveceğiz amk?" diye düşünmüşler. "oyun oynuyormuş gibi yapalım" demiş içlerinden biri.

  sonuç bu. asjdahsdjasd
  5 ... ortambozan
 7. 5.
  Akplilerdir. Başka açıklaması olamaz.
  3 -6 ... kudurun
 8. 6.
  düzgün karakterli öğretmenler lisedeki serserilere bağırınca soruşturma yesin, bu insanımsı varlıklar ise ufacık masum (görüntülerde bir yaramazlık yapmamaktalar) çocukların üzerinden hasta ruhlarını tatmin etsinler.

  anasını satayım böyle düzenin.
  2 ... eylulsabahi
 9. 7.
  Çocuklar psikolojisi bozuk olarak hayata atılırlar. Belki kekemelik olur belki özgüvensiz. Bu gibi okulları iyi araştırıp çocukları teslim etmek lazım. Çocuklardan biri beyaz terlikle dövüyordu diye ağlıyordu mesela. Beyaza karşı bir korku yapmış çocuk.
  3 -1 ... kale3112
 10. 8.
  Eğitimin içinin boşaltıldığı, denetimin uygulanmadığı, hakkın, hukukun yerle yeksan edildiği ülkelerde, görülmesi doğal olan öğretmen ve görüntülerdir.
  Ne insana, ne topluma, ne Ülkesine saygısı ve merhameti kalmamış bu et yığınlarının olduğu bir ülkeye dönüşmemiz içler acısı bir vehamettir.
  Sebep olanlara, göz yumanlara, bu rezalette emeği olan her unsura lanet olsun!
  2 ... zeytinyagli dolma kalem