bugün

Dansla bioenerjiyi bilemem. Yasam koçunu kesinlikle siktir edin. Onların dolandirici olduğunu dusunuyorum. Birini yeni bıraktım.
başı çok kalabalık bir eleman.
gel bir king atalım desek "yok" der muhtemelen...
kerizzikerten meslek erbaplarıdırlar.
-300 gr bioenerji alabilir miyim?
-500 gr vereyim.
-300 gr ver.
-500 gr vereyim pisman olmazsin
- 300 gr kardesim 300
ve kadin 300 gr bioenerji alır bioenerjici aglar.
bioenerji derken biogaz ve biyodizel enerjileri mi bunlar? öyle ise gayet makul bi sıfat. insan kendi dışkısından enerji üretemesi açısından önemli bir iş. geleceğimiz kurtarılabilir bu adamlar sayesinde. (bkz: swh).
t: pentakill yapan eşref i mahlûkat.
Yurdum bildiğin cinci hocalarının resmiyetle başı derde girmesin diye bir medyum olması değildir. Hadi onları geç. Tabi bu arada esas memelere yazıp üfleyip meditasyon yapıyoruz ayağına sarkıntılık yada tecavüz edip sapıklık yapanları hiç saymıyorum bile. Medeni çakallar bunlar. Üstelik bunlara gidip aldananlar sürüyle.
Cebi az para görmüş beyaz yakalı kesimin parasını alan 3 lü meslek kombinasyonu.

Yaşam koçu nedir ya?
Parayı nerden bulduğu bilinmeyen vasıfsız kişi.
Ama cebin Dr her şekilde para vardır.
Sazan.avi mesleklerdir.

Dans eğitmeni hadi neyse, uzmanlık gerektiren alanları olabilir.

Yaşam koçluğu ve Bioenerjiden kasıt insanın kendini zinde hissetmesi için yönlendirme de bulunuyorlar sanırım. işte düzenli nefes alın, kendinizi 3 gün tutmayın günlük sıçın felan.

Tahsile gerek yok, ben de televizyona çıkıp insanlara "Günlük sıçın!" diyebilirim.
bioenerji uzmanı ? haha yaşam koçu hahahah ulan bu dürzülere inanlarda ne bileyim.
dans eğitmeni hariç hepsi palavracı. dans eğitmeni en azından bir şey öğretiyor.

yaşam koçu, psikologluk yapmak istiyor ancak eğitimini alacak kadar zeki olmadığından bir sertifika alıp (maks 2 bin lira,15-20 saat) ben uzman yaşam koçuyum falan diye reklamını yapıp milleti dolandırıyor. hedefleriniz varsa ve bunları gerçekleştirmek istiyorsanız, performans psikoloğuna gidin. bu meslekte ülkemizde pek yok ama...

bioenerji uzmanı ise bam başka bir dava. bunu tıp ile bağdaştıranlar falan var. vücuduna elektrot falan takıp enerjini ölçüyorlarmış sözde. insan vücudu elektriksel enerji üretir evet ama bu kütle ile, hareketlilikle alakalı bir şey. çakra açıcam diyede millete diyet yaptırıyolar ne bileyim spor yaptırıyolar, doğal olarak kendini iyi hissediyorsun. bunun yerine diyetisyene ve spora gitsen aynı etkiyi göreceksin ama çakranın açıldığını iddia eden bir bir hokkabaz seni kandırdığında plasebo etkisiyle bir şey olmuş sanıyorsun.