bugün

Danla bilic kim.
Sadece hava atmak için diğer zengin arkadaşlarına ve vatandaşa göstermelik alınan arabadır.
Porsche,volvo,lexus,bmw gibi markalar varken üstelik.
Vasifsizin sahip oldugu araç. Bunu izleyip populer yapanlar evde ancak kuru ekmek kemiriyordur.
Bknz... https://cf.kizlarsoruyor....3-b92d-1fe5eae486f2-m.jpg
çok yorum yapmaya gerek olmayan arabadır.

kız sonuçta gerizekalı hemcinslerine video izleterek ve reklam yaparak para kazanıyor.

izleyenler düşünsün.
gördüğümüz gibi "danla"ya "danla"ya (bkz: mercedes g class) sahibi olunuyormuş.
Geçen gün aynısını gördüm. Dedim bu ay biraz fazla açıldım, bi dahaki ay alırım.

(bkz: hot wheels)
Yaa tamam bence de danla bu kadar parayı hak etmiyor. Ortaya koyduğu bir şey yok ama niye bu siniriz? çalmıyor çırpmıyor, sizin cebinizden de çıkmıyor.

Yok gençlerin sırtındanmış sanki aldığı parayı biz veriyoruz.
Yotube'un o kadar fazla para verdiğini sanmıyorum.
Herhangi bir vasfı yok ama milletin boş gençliğinin de vasfı yok zaten o yüzden siz ünlü ettiniz şimdi arabasını da izleyin amk looserları ...
ben bu hatunu bir ara ciddi ciddi victoria's secret mankeni filan sanıyordum...

sonra bir baktım ki türk'müş...

güzel arabadır...
Enayilerin sırtından iyi para kazanmış. Ne kadar takip eden varsa aklına tüküreyim. Hayranları ve özentileri var bildiğin.
baba parası ile caka satıyor sanırım. sonuçta sleven biliçin kızı. ama bir arabaya da 4 milyon vermek ne bilim.
iyi para var şu işte.okuma üniversite bitirme hikaye.
içine nasıl sığıyor merak ettiğim arabadır.
Bu kız ilk çıktığı zamanlar hep Kylie jennner ve Şeyma Subaşı ile dalga geçerdi. Onlara özenirdi kiskancliktan yererdi. Şuan olduğu konuma kendisi bile inanamiyodur.

Götü yere yakın olandan korkacaksin.
bu kızın ne vasfı var da bu kadar para kazanıyor diye şaşırtan durumdur. bu kız az zaman önce bir kız şişman diye dalga geçip gülerek sosyal medyada paylaşmıştı. sonra da linç edilmişti. ruh sağlığının pek iyi olmadığı düşüncesindeyim. bizim sosyal medya delisi türk gençliği de bu vasıfsıza para yedirsin ancak yazık be.
mk birde youtubırlara bu işte iyi para var dediğinde kem küm ediyor çenesini siktiklerim.

ortalama 10 dakika bir video 1 milyon izlenince minumum 700-800 dolar kazanıyorsun zaten. saçma sapan videolar 30-40 milyon izleniyor nerden baksan 25000 dolar çarp 8 le 200.000 tl. sadece kamerayı açıp saçma sapan bir şeyler söylese 10 dakka yeter izleyecek en az 30 milyon mal var ülkede.
niye şaşırılıyor gayet alabilir. ülkemizde hatta dünya genelinde böyle şeyler prim yapıyor. mesela birisi youtubede bilgi içerikli videolar çeksin ya da gerçekten sesi olan sanatsal bir şarkı yayınlasın seyredilmesi binlerde like alıp seyrediliyor.

ama saçma bir video ya da kavun buldum gece gölgede yetişmiş şarkısı milyonlar seyrediyor beğeniliyor.

mesela bir popçu ya da futbolcu doktordan bilim adamından çok kazanıyordur.

hayatta önemli olan popüler olmak nasıl olursan ol.
Daha dün sokakta ekmek yerken aldatılma röportajı vermişti o düşüklükten bu hale nasıl makyaj yaparak geldi anlayamıyorum. Ama twittera düşüyor bazen hala aynı kalitesizlikte. Çoluk çocuk youtube izlemeyi bıraksa youtuberlar sokakta ekmek yemeye devam edecekler.
LAN NASIL YOUTBEDEN BU KADAR KAZANILIYOR, KAÇ KiŞi iZLEMESi GEREK! SÖZLÜKTE NiYE PARA DAĞITMIYORLAR! REKLAM ALIYORLAR NETiCEDE!
çok ilginç bir ülke saçmalayarak götünü başını sallayarak dünyanın parasını kazanıyorsun hamallık yapıyorsun emeğinle çalışıyorsun ite köpeğe muhtaç durumdasın.
Damla bilicten bize ne? ayrıca araba pahalı değil.vergiler+döviz çok
Ona o paraları sağlayan kim ?

cahil türk gençliği ...
fakirleri çılgına çeviren araçtır. ulan zaten ortalama kaliteli araç 500 bin tl den başlıyor babamın kullandığı araç bir milyon iki yüz elli bin tl değerinde bu kadar abartmayın..