1. 1.
  Danimarka hükumetinin yeni aldığı karardır. Danimarka hükumeti Koronavirüs mutasyonuna tedbir amaçlı olarak 15-17 milyon arası su samurunu öldürme kararı aldı.

  https://www.tagesanzeiger...t-alle-nerze-161274231621
  6 -1 ... hiram ustanin ciragi
 2. 2.
  Hayvansever Danimarkalı beyleri protesto amaçlı tr ye davet ediyorum.
  Danimarka da neyiniz var neyiniz yok satın gelin.
  Bir de buradan evlendiniz mı tamamdır.
  12 -13 ... efilla
 3. 3.
  Bunun yüzde 80'ni heryıl zaten kürk için öldürüyorlar.
  5 ... calvinista
 4. 4.
  (bkz: iskeletor bunu beğendi)
  1 ... usualsuspects
 5. 5.
  ataları vikingler gibi vahşi olan torunlarının yapacağı iğrenç eylemdir. norveçliler ve isveçliler bunlarla t*şşak geçmekte sonuna kadar haklıdır. gerçi isveçliler de bunların pembe g*tlü versiyonlarıdır. ağızlarında sıcak patates varmış gibi konuşuyorlar. su samurları kıçlarını ısırır umarım.
  ... magicovento
 6. 6.
  Kafayı yemişler Allah belalarını verecek en sonunda.
  5 ... birimza
 7. 7.
  yazık amk resmen katliam.
  6 ... true
 8. 8.
  Öldürülecek bu 17 bin su samurunun Kürklerini ne yapacaklarını açıklamadıklarına göre aynen kendi ifade ve deyimleriyle "olası bir senaryoya karşı önlem" bahanesi ve fırsattan istifade ile mutasyon ayağına henüz aşı da bulunmadan ellerini çabuk tutup cebellezi minellezi edip malı götürmek. Baştan açıklıyorlar ki sonra bir arıza çıkmasın diye "bak mutasyon yüzünden öldürdük biz bu hayvanları zaten" diyebilmek için. Danimarkalı bilim*** insanları harici, Nasılsa gözlemci de yoktur orada başka. Kim neyi bilip de kontrol edecek, kes gitsin samuru, yüz deriyi, çıkar kürkü. Korona pandemisini bilimsel olarak izleyen Kopenhag'daki Statens Serum Enstitüsü de "küme 5" adını verdikleri patojenlerin bir kaç hayvandan insana bulaştığı yalanını bilimsel bir gerçekmiş gibi sunarak sözüm ona danimarkalı yetkililerle işbirliği halinde olduklarını gözler önüne sermiş. Organize çalışıyorlar demekki. Minare kılıf hesabı. Tabi söz konusu olan insan hayatı. 17 bin samur kürkün ne önemi var, mühim olan iştah kabartan miktarı. Pandemide artan stokları insaniyet namına eritmek lazım, Avrupalıyız, medeniyiz, Hayvanseveriz dediysek o kadar da demedik. insan hayatı daha önemli yaa. Yersen..
  6 ... gazeloglu
 9. 9.
  Onca devlet adamı ve bilim adamı tarafından alınıp vasıfsız sözlük yazarları tarafından eleştirilen karardır. Her şeyi siz biliyonuz he amk.

  Edit: yuh lince bak lan! Yalan mı aq.
  1 -11 ... ilcan havhav
 10. 10.
  iyi bahane. Sanki diğer türlü öldüremeyecektiniz. O deriler sizin..
  1 ... billur tuz