bugün

Transfer edildiği ilk zamanlar en az 30 gol atacaktır denilen daniel guiza'nın, 12 haftada sadece 2 gol atmış olması sonrası gerekenlerdir. Ara pas? ee alex atıyor.. Kaleciyle karşı karşıya kalabilmek? ee o da oluyor..* hocaya götürüp okuttursak mı ne..
(bkz: gol makinasi diye aldik camasir makinasi cikti)
(bkz: kalenin boş olması)
2 kaşık pekmez, 3 kavanoz bal, 8 küp şeker, bir adet permatik. tabi bir denesin olmazsa başka bir şey tavsiye edeceğim.
kalecisi olmayan kale.
nuria bermudez'den boşanması gerekmektedir. zira, "acaba bugün kimle yattı" diye düşünmekten gol atamıyor adam.

(bkz: ilk 11 in altısıyla yatmak)
bos bir kale. yok lan ona da atamiyor bu.
milan baros veya nonda gibi topu ceza sahası içinde elle kontrol etmeyi öğretmek..
sırf tribünlere oynamak için defansa kadar gelip yardım etmemesi gerekiyor. alkışları topluyor ama yorulduğu için boş kaleye bile topu atacak dermanı kalmıyor. dostum ileride çakılı bekle sana ne defanstan.
(#4058176)
rakip takımda bir adet edu olmalıdır.
yetenek.
kol bozuk hacı x tuşu ile depar tuşu basmıyor, yoksa leblebi gibi gol atar guiza.
(bkz: beginner)
(bkz: beyin nakli)
(bkz: gusül abdesti)
1. bir adet boş kale
2. defans oyuncusundan yoksun bir bölge
3. en önemlisi bir adet güiza

not: yukarda verilenler güiza'nın gol atma ihtimalini maksimuma çıkarabilmek için düzenlenmiş verilerdir. garantisi yoktur.
ispanya'da unuttuğu yayı.
guiza'nın gol atmasına gerek yoktur, onun yerine gol atabilecek çok takım arkadaşı mevcuttur..

(bkz: selçuk şahin)
(bkz: diego lugano)
(bkz: deivid de souza)
* *
top, file, boş bir kale. bence eline bir darbuka verseler nasıl da döktürür. adam tam çingen, tam baryam. yaşasın bağımsız çingenya!
yaninda bir forvet daha olmasi gerekir. yani semih. ama bu iki forvetin arkasindaki adam alex olamaz. ne yazik ki orta saha direnci güclü rakiplere karsi alex ile kaybolup gidiyor fb'nin. alex'in yedek oturmasi gibi bir ihtimal su an icin de fb'nin gerceklestiremeyecegi bir ihtimaldir.
sadece azizsilin bile tek başına yetebilir.
(bkz: gol pozisyonu)
(bkz: boş kale)
(bkz: o da belki)
(bkz: gerald asamoah)
(bkz: pompalamak)
- hadi guiza dep oglum sunu dep hadiii... lan gene atamadin essoluessek.

+ abi su eldivenli herif yuzunden hep ya... vuruyom ona carpiyo, ona carpmasin diye uzagina vuruyom bu defa potayi iskaliyom...

- o eldivenli olan kaleci pota dediginde kale olacak daniel. off allah' im off.

+ aaa ne ilginc... peki su mavi t-shirt giyen kim abi? dudugunu cok sevdim onun. bi kere caliyim dedim vermedi ipne.

- s.ktir git lan.

tanim: yani mental destek gerekir.
güncel Önemli Başlıklar