bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  artik yeter dedirten ve bayram,yilbasi gibi günlerde insani telefon kapatma eylemi yapmaya iten olaydir. *
  3 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  bayramınız kutlu olsun demek yerine neden aralara bir sürü gudik kelime sokuşturup bizi çileden çıkarıyolar dediğim mesajlardır..
  1 ... darken
 3. 3.
  abidik gubidik, hede hödö, zengin kafiyeli, bayramda insanları yoran ruhsuz mesajlardır.
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 4. 4.
  kurban bayramında benide kesin dedirtmeye varan bööüü durumu
  ... dermatolog
 5. 5.
  'minareden atlarım bayramını kutlarım' ya da sırf kafiye olsun diye '......olsun...cebine para dolsun...sen sağ değil solsun...türk değil moğolsun........yine de canın sağolsun...bayramın kutlu olsun' tarzında ,muhtemelen gsm şirketlerinin karlarını katlamak için tetiklediği gereksiz bir mesaj yazma biçemi.
  ... rabbit
 6. 6.
  "Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar... "
  ... arabaciarabayatasget
 7. 7.
  dandiktir ama tamamen iyi niyetlidir.
  1 ... karin
 8. 8.
  insanda akla geldiği için değil de telefon rehberinde adı bulunduğu için bu mesajı aldığı hissini uyandıran mesajlardır. aynı mesajı yüz kişiye gönderirsen ben senin samimiyetine inanır mıyım? hani bayramın kutlu olsun yavuz kardeşim desen o süslü lafları bin beşyüz kere alt eder bu cümlen. yok hayır nesin sen anlamadım ki? süper yoğun bi devlet adamı, iş adamı falan olsa gerek.
  ... yavuzum
 9. 9.
  "Bugün yüzün öpülmekten solsun, miden 2 kilocuk şekerle dolsun, cüzdanını mahalle bücürleri soysun, şeker bayramın kutlu, mutlu ve de sevdiklerinle beraber olsun."

  bu ne nan!
  1 ... eqin
 10. 10.
  --spoiler--
  dilek yazıp 1 boşluk bırakın dileğinizi yazın gerçekleştirelim. iyi bayramlar.
  bayram perisi
  --spoiler--

  (bkz: ya bi siktir git dedirten durumlar)
  1 ... midnight