bugün

iron Maiden'ın reunion döneminin en iyi 3. albümü bence. Özellikle No More Lies, Dance of Death, Rainmaker muhteşem şarkılar. Belki garip gelebilir ama ben bu albümün kapağına bayılıyorum, herkes berbat bulur.
Rifflerini dinlerken şarkının ne kadar kaliteli olduğunu sorguluyorum kafamda. Bu şarkıyı hangi beyinle yazdınız amkkkkkk.
Sanırsın orkestra çalıyor öyle bir şarkıdır. iron Maiden'ın en sanatsal şarkılarından, hatta en sanatsalı bile olabilir. Şarkıyı ve rifflerini dinlerken sanki kalabalık bir orkestra çalıyormuş hissine kapılıyorum.
berbat ve son derece kötü albüm cover'ı dışında, bildiğimiz iron maiden kalitesinde olan mükemmel albüm.
az önce dinliyordum ve simdi başlığını sözlükte gördüğümde tekrar duygulandığım iron maiden şarkısı. (bkz: of be sözlük)
bir sarki bu kadar güzel olamaz olmamalidir gercekten. Yani sarki yazmanin ve soylemenin de bir adabi vardir arkadas bu kadar guzel yapamazsiniz bir sarkiyi.
arkadaşımın düğününde isteyeceğim istek parçadır.
Ayran mayden'in en güzel şarkısı.
iron maiden'in 2003 de çıkan albümündeki bir şarkıdır. belki 500 kere dinlediğim şarkıdır. çok güzel çok...
(#17996691) entry'si ile gerizekalılığın doruklarına ulaşan nirvanist.
(bkz: yedinci nesil silik)
yedinci nesil silik olmuş yazardır, nedeni nedir bilinmemektedir.
az önce bana özel mesaj atabilmiş olan, ama an itibarı ile silik olan yazar. yazık yazar. kötü yazar. e e pis kaka yazar.
7. nesil çaylaklığa düşürülmüş yazar.

ideolüm, iş yapılacak bir panpa.
ne içtiğini anlamadığımız, oğlum bmw'n varsa odtü'de okuyorsan mal mısın evde oturuyon pazar pazar, oğlum bak git dedirten modelimiz.
troll olduğunu sanan ama aksine rezil olan bir ergendir.
kendisine tavsiyem audi varken bmw ye fazla bakmasın.
bir a8 tüm bmw ye bedeldir.
swh
troll olmaya, ilgi çekmeye çalışan bir ergen.
(bkz: Yedinci nesil çaylak)

iyi bir aşama.

Moderasyonun sifonu çekmesini bekliyoruz.
iron maiden'ın 13. albümüne ismini veren şarkısıdır. iron maiden'la tanışma şarkım olur ve 5 yıldır her dinleyişimde tüylerim diken diken olur. ve iron maiden'ın şahsımca en iyi performans göterdiği versiyonu: http://www.youtube.com/watch?v=lSHSUOZHXFc
dakika üçten sonraki bölüm insanı kendinden geçirir. Janick gers dansıyla hislerimize tercüman olur canlı performanslarda.
ergen bir yazar ismi.
şarkıları geçtim, öyle bomba gitar soloları vardır ki bu albümde, orgazmik dakikalar birbirini kovalar. melodiler zaten iron maiden markası. adrian, dave ve janick babalar coştukça coşar. bize de sadece minnet duymak düşer.
sözleri mükemmel olan, insanın hayal gücünün gerçeğe döndüğü noktaya hitap eden bir maiden şaheseri.
ayrıca çalması çok keyifli ve kolay (sololar hariç) olan bir parça.
iron maiden a ait olan ve başından sonuna kadar büyük bir keyifle dinlenecek olan şaheserdir. hiç sıkılmadan tüm gün dinleneyebilir insan bu parçayı.