1. ?.
  dam'ın mümkünse yaklaştırılmaması gereken yerlerdir.

  (bkz: Kerhane)
  (bkz: umumhane)
  2 ... arcadian
 2. ?.
  pis yedilinin son eli. *
  2 ... arjen robben
 3. ?.
  full dam ise, full bacak* ve altına girilebilir; tahmin tabi. yok dam doperse riske gerek yoktur, girilmemelidir. yalnız dam kareyse evi arabayı satıp girilmelidir.
  2 ... redwinemania
 4. ?.
  (bkz: wc)*
  2 ... arabaciarabayatasget
 5. ?.
  altılı ganyan bayii.
  ... habis
 6. ?.
  kıraathane, kerhane.
  1 ... espressivo
 7. 16777215.
  ankara'daki gençlik parkı'dır *.

  Büyük bir gaflettir. Hatun kişinin kafasına eser "n'oolur gideliim" diye tutturur. "Yapma , etme güzelim" , olmaz illa gidilecek. Gidilir. Daha ilk girişte bismillah iki tane dallama çıkar karşına * *. Böyle bi pis pis bakmalar , bıyık altı gülümsemeler , Ellerde tespih , tek ayak mantar şeklindeki taşa basmış vaziyette , yaka bağır göbek deliğine kadar açık.. Laf attı atacak.. Göz ucuyla takip edersin , her an dalmaya hazır vaziyette.. Neyse oradan geçilir. Havuza doğru yaklaşırsın. Al iki tane daha. Kafanı sola bi çevirirsin ki sürüyle var lan bunlardan. Amip gibiler , habire çoğalıyorlar . Dalmaya kalksan hangisine dalacan , sorarım sana ey sözlükçü? Her kim ki bu hengameden başı dik , alnı açık , kavga etmeden , laf yemden çıkar , o kişi şans istatistikleri tavan yapmış kişidir. Yanından ayrılmayın o'nun..

  Eskiden aileyle gidilen nezih yerleden biri olan işbu mekanı o halde görmek ayrı bir üzüntü vesilesidir. Hatunla , damla neyin gidilmeyesidir..
  2 ... allen
 8. 0.
  çinçin mahallesi. değil damsız, hiçbir şekilde girilmemelidir.
  2 ... arabaciarabayatasget
 9. 1.
  gazi mahallesi,şirinevlerin ve soğanlının arka sokakları,atışalanı ve çevresi,hatta bu gidişle istanbulun yarısı...
  2 ... snoptik
 10. 2.
  Kapısında "dicitürk bulunur" yazan mahalle kahvehaneleri.
  1 ... fernando gago