1. 1.
    Sihirli Annem dizisiyle tanınan Damla Ersubaşı'nın eşi Mustafa Keser ile paylaştığı fotoğraf.

Bir takipçisi de "bence sen bu adamın cüzdanını seviyorsun, suratına baksana" sözlerine karşılık Ersubaşı, "bir gün inşallah kocamın çok kabarık cüzdanı olur, o zaman seninle bile paylaşırım" yanıtını vermiş.

damla ersubaşı nın eşiyle paylaştığı fotoğraf

https://twitter.com/kadra...tatus/1229746207075000321
    1 -2 ... james earl cash
  2. 2.
    Melek gibi hatun nasıl bakıyor la bu adama.
    7 -2 ... min son
  3. 3.
    Eşi değil de kendisi şaşırttı beni. Ne hale getirmiş kendini baksana. Dudaklar, o dövmeler falan.
    3 -1 ... dertler derya olmus
  4. 4.
    Yani tamam ruh güzelliği, kalp temizliği falan ama seri katil gibi bakıyor ve sanki bunu kasıtlı yapıyor. Bir de bu kızı hamileyken aldatmıştı bu değil mi? Yani beğenen başkaları da var. Neyse ben önyargılarımı da alıp gideyim.
    4 ... cupcake jemma
  5. 5.
    kimler kimlerle beraber. kadere bak.
    ... marcaisus
  6. 6.
    ben yorumu görmedim. bu başlıktan önce bu resmi bir haber sitesinde gördüm. ve aklımdan geçen ilk şey bu yorumdu. başka sözüm yok.
    ... true
  7. 7.
    ... creme de la creme
  8. 8.
    abinin tipinden ziyade bakışlarındaki memnuniyetsizlik göze çarpmaktadır. muhtemelen "emuğa goyun şimdi sosyal medyada paylaşacak bunu herkes kıza bak yanındaki kamile bak diyecek" diye düşünmüyorsa ne olayım. ki haklı da çıktı bence.
    9 -1 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    beğendim. damla'nın eşi akıllı adam, "olur da biri damla ya falan sarkar, şeytana uyar rahatsız falan ederse götünü doldururum" diyerek poz vermiş "der gibi" demek fazla o yüzden "diyerek poz vermiş" diyorum.

eyvallah reyiz, şu suratı gören yedi mahalle öteye kaçar, şu suratı gören karı korkudan geberir , şu suratı gece gören çocukların dili tutulur!

5 -2 ... iyesta sert
  10. 10.
    4 ... napacuhh