bugün

Saray kavgalarında olağan hallerdendir.

https://odatv4.com/albayr...ete-catti-24112022_m.html

Bir sus payı veya gözdağı verilmezse yaylım ateşine dönüşebilir.

Tahminim sus payı verileceği yönünde. Gözdağı vermek riskli olur, çok şey biliyorlar.
vakti zamanında stv de yapmıştı aynı şeyi. birden haberleri stv den izler oldu millet. kimse bi bok anlamadı tabi o zamanlar ama şaşırdı millet. o sıralar böyle konsolide de değil ortam. yavaş yavaş çözüldü mesele. sonra mavi marmra, fuat avniler, gezi olayları, 17-25, 15 temmuz.

beratta bu göt yok diye tahmin ediyorum. zira almanya ile yaşadığımız çirkin münasebet ortadayken böyle şeylerin peşine düşmek adamın vizyonunu bir kez daha görmemizi sağlıyor.
biz yıllardır damat ferit diyoruz diye ateş püsküren ak kefenlilerin tepkilerini merak ettiren gelişmedir. gerçi biz yıllarca fetoya şeytan derken gene bize küfür ediyorlardı ama sonra bizden çok feto düşmanı olmuşlardı. şimdi çok sevdikleri damadı da kefeye koyarlar.
iyi polis, kötü polis, durumudur aynı şeyi bülent arınç la denedıler. MHP ve halk tepkısı, için çunku bir şekilde seçimlere kadar bır şeyler olacak çünkü MHP artık yetmiyor.
berat albayrak - suleyman soylu cekismesinin yansimasidir sadece.
Çatırdamalar başladı. Saltanatın yavaştan yol alması.
Sinek vıziltısıdır.
Mazotçu uzan efendi bile tutunamıştı Uzun karşisinda.
çiğdem çitleme zamanının geldiğini gösterir.
ahaha atv'yi kaynak aldığınız günleri de gördük çok şükür.
Yavaş olsalar bari, ülkenin gerçek gündemini bilmediklerinden ATV kitlesi izlerken şaşırıyor. idrak kabiliyeti standart yaşam fonksiyonlarına anca yetiyor zaten, yanmasın devreler.
Vergi müfettişleri giderse 3 güne bu iştahlarını kaybederler.
Bir kayyıma bakar.
Bu yandaş medya yıllardır ülkeyi ne hale getirdi
Şimdi sesini çıkarmasınlar
Ben muhalif siyasetçi olsam iktidara gelince ilk iş olarak
Bütün yandaş medyayı tutuklar, somaliye sürgün ederdim. Böylece ülke doğru haber alma özgürlüğüne kavuşarak çağ atlardı.