1. 1.
    Saray kavgalarında olağan hallerdendir.

https://odatv4.com/albayr...ete-catti-24112022_m.html

Bir sus payı veya gözdağı verilmezse yaylım ateşine dönüşebilir.

Tahminim sus payı verileceği yönünde. Gözdağı vermek riskli olur, çok şey biliyorlar.
    9 -4 ... rumeli71
  2. 2.
    Savaşabilirler bence sakıncası yok...
    7 -1 ... kralzeus
  3. 3.
    vakti zamanında stv de yapmıştı aynı şeyi. birden haberleri stv den izler oldu millet. kimse bi bok anlamadı tabi o zamanlar ama şaşırdı millet. o sıralar böyle konsolide de değil ortam. yavaş yavaş çözüldü mesele. sonra mavi marmra, fuat avniler, gezi olayları, 17-25, 15 temmuz.

beratta bu göt yok diye tahmin ediyorum. zira almanya ile yaşadığımız çirkin münasebet ortadayken böyle şeylerin peşine düşmek adamın vizyonunu bir kez daha görmemizi sağlıyor.
    1 -1 ... not alpha anymore
  4. 4.
    biz yıllardır damat ferit diyoruz diye ateş püsküren ak kefenlilerin tepkilerini merak ettiren gelişmedir. gerçi biz yıllarca fetoya şeytan derken gene bize küfür ediyorlardı ama sonra bizden çok feto düşmanı olmuşlardı. şimdi çok sevdikleri damadı da kefeye koyarlar.
    9 -1 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    iyi polis, kötü polis, durumudur aynı şeyi bülent arınç la denedıler. MHP ve halk tepkısı, için çunku bir şekilde seçimlere kadar bır şeyler olacak çünkü MHP artık yetmiyor.
    2 ... birimza
  6. 6.
    Bu habere de bi parlıament yakılır. Evet yine bir şahane olay daha.

damat medyasının akp ye taciz ateşi açması
    Galiba akp’de çöküntüler yaşanıyor. 2023’de her şey çok güzel olacak inş..
    10 ... queenn of darkness
  7. 7.
    Bence olay farklı gibi. Bir satranç oyuncusu olarak bir farklılık sezdim.

Neyse neyse...
    1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    berat albayrak - suleyman soylu cekismesinin yansimasidir sadece.
    ... kedi memduh
  9. 9.
    ben kuvvetli bir iktidar olsam ve medya elimde olsa bir kaç kanalı kontrollü muhalif haline getirerek muhalefeti de manipüle ederdim mesela. şu fakirin bile aklına geliyorsa reis kim bilir size neler ediyordur kendini akıllı zanneden saflar ihihi.
    1 -1 ... ebu fesat
  10. 10.
    Çatırdamalar başladı. Saltanatın yavaştan yol alması.
    2 -1 ... traveler of secret moments