1. 1.
    tipik çomar zihniyeti.
    gelenek görenek ayağına yapılan trollük.

tuzlu kahveyi içen damadı uzaktan izleyip kıs kıs gülüp eğlenir bu mallar.

damat adayına tuzlu kahve içiren zihniyet
    http://www.aksam.com.tr/g...yi-icip-oldu/haber-306185

(bkz: anadolu çomarı davranışları)
    3 -3 ... jimmy tudeski
  2. 1.
    amına koyum tuzlu kahve değil ki o içtiği bildiğin baldıran zehiri.
    2 ... bir basur mor menekse
  3. 1.
    evlenme rituelleri arasinda en sacma olanlari arasinda zirveye oynayacak olan hareketin temsilcisi zihniyet. ben yuzuk takmam, tuzlu kahve falan da icmem. erkek tarafi lavabonun fayanslarini yapar, kiz tarafi evin bati tarafindaki gardroplarini satin alir gibi beyinsiz sinirlamalara falan dayanamam. Paramizi birlestirir, her seyi sifirdan beraber yapariz sonrasinda da dogru duzgun birer kahve icebiliriz belki diye dusunuyorum.

Gorucu usulu evliligin getirdigi, henuz taraflarin birbirini tanimak icin yeterince firsat bulamadigi ortamda karakter analizi yapabilmek icin uydurulmus bir yontem bu aslinda. Ulan zaten birbirimizi taniyoruz X kadar suredir, ne diye bana tuzlu kahve icirmeye calisiyorsun?
    ... 81tw15e
  4. 2.
    Gereksiz, boş beleş zihniyettir.
    Damadın ekşittiği suratına, terleyen yüzüne bakıp, ihihihi diye eğlenirler hesapta.
    Tamam içti, n' oldu şimdi?!
    "içti, demek beni seviyor" öyle mi?!
    Yıkıl karşımdan güzelim!
    4 ... zeytinyagli dolma kalem
  5. 3.
    Bana kimse yapmadı. Yapsaydı da içmezdim zaten. Eşşek şakasının kız isterken zuhur etmiş hali olsa gerek.
    ... ba ba ba black aquila
  6. 4.
    Saçma bir gelenek. De, bunun çomarlıkla ne ilgisi var? Starbucksta sabahlayan pelinsu’lar da bayıla bayıla yaşayıyo bu geleneği.
    ... maskeli imam
  7. 5.
    Artık bitmesi gereken bir gelenek.
    ... haramsavar kadin
  8. 6.
    Gerdek gecesi hesabı sorulur.
    2 ... benimnickimyirmibesharfli