bugün

Damarı patlarak mor bir şekilde gezmenizi sağlayan hemşiremsidir.
Yıllar önce yaşamıştım ;

Hemşire - dur şimdi bulacam.
Ben -fazla bir ihtimal kalmadı zaten.
cır cır nedir Arkadaş köyde mi yaşıyorsun.
her yol damara çıkar sözünden bihaber hemşiredir.
görsel
Zorlar...
şap şap kola vurur o bölgeyi iyice kızartır sonra sen biraz dinlen damar yolunu bulamadım der amk.
Beceriksizdir. Ben bile öğrendim, kan almadan kolayı mı var. Elim de hafiftir nazar değmesin.
Navigasyon kullanması gereken hemşiredir.
kaşardır.
damariniz yok ve şişkosunuz, ince ve derinde ne yapsin kızcağızdır.
ben kolumu uzatiyorum, yumrugumu sıktıgimda damarlar ortada.
(bkz: fit olmak)
acemi hemsiredir. bir de diger kolunuzdan deneyelim der utanmadan. delik desik ayrilirsiniz.
Benim de geçenlerde baş parmağımın biraz üstü, bileğe yakın yerden takmayı denedi sok çıkar sok çıkar delik deşik etti.
Boyle hemsireler beni gorunce sevincten gulumserler. Zira damarlari gormesi icin yumruk sikmama bile gerek yok.
mallığın nirvanasını yaşayan, mesleğin anasını belleyen sağlık görevlisidir.
Benim damarı da bulamıyorsa bıraksın zaten bu işi .

Ama kaba etimden iğne vurup sağ bacağımı üç gün boyunca felç eden hemşire senin de kulaklarını bu entry sayesinde çınlattım haberin ola.
damar benim yol benim, sikerim hastanenizi deyip söz konusu hemşirenin bulunduğu hastaneyi terk etmeyi gerektirir.
birkaç ay önce başa gelen şeydir. acilde görevli erkek bir kardeşim vardı gözlüklü zayıf. buna dediler damar yolu aç. otur abi dedi oturdum zaten başım dönüyor. bakıyor bakıyor bulamadı damarı. çocuğu baskı altına almayayım diye ses etmedim kafamı çevirdim ama okşayıp duruyor kolu. birkaç dakika sonra çok tiz bir ses ile "nerede bu emuğaa goduğumm" gibi bir şeyler söyledi. oradan bir kızcağız geldi doktor galiba sağ olsun o da ovaladı biraz kolu.

arada dedim "ya ben iyileştim zaten okşana okşana gideyim" diye ama yok dediler geldin madem serumu yemeden bırakmayız. kızcağız buldu damarı uzun uğraşlar sonunda bağladılar ama bu seferde serum bitmiyor. yanıma 2 kişi geldi oturdu onlar serumlarını bitirip gittiler ben kömüş gibi yatıyorum hala. meğersem o avni kılıklı kardeşim serumu düşük ayarda bırakmış fazladan 1 saat yattım orada kurbanlık gibi. eğlenceli bir gündü vesselam..
Stajyer sivrisinek.
Özel hastane hemsiresidir.
hastayı süzgeçe çevirirler.
her hastaneye gittiğimde yaşanan hadisedir.

-aa damarlarında baya inceymiş gözükmüyor ihihihi
(iğneyi kolumun içinde bir sağa bir sola oynatır, bulamaz diğer kola geçer. uzun uğraşlar sonucu bir şekilde bulunur)

sonuç: 1 hafta mosmor bir kol hediye edilir.
benim de damarımı patlatmıştı hemşire sonra da suçu damarda bulmuştu.
yıllar önce okul müdürüm bublar yüzünden beni esrarkeş sanmıştı.
lmao
Evlenirim. Ne güzel damarıma basamaz işte.
derim çok ince olduğu için denk gelmediğim hemşiredir. kan alma işi bittikten sonra hemşireler hep söyler damarını bulmak çok kolay diye.