bugün

(bkz: nereye koymuşlar arkadaş bu damarı)
(bkz: meşe odunluk karakterler)
şayet 2 kereden fazla denediyse caizdir. vurulmaması halinde kevgire dönüşüm başlayabilir.
o allahın belası hemşire sadece birazcık kan alıcak yada üzerine koyacaktır lakin senin damar biraz küçük ve belirsiz ise o zaman başlar kurcalamaya kol artık biyerden sonra delik deşik olur ki zaten o saatten sonra işlem yapmaya gerek yoktur kan kaybından ölür gider o masum hasta.
damarı bulamayıp; bulduğunda da, yakıcı antibiyotiği hızla damarınıza enjekte edip, damarı parmak kadar şişirirse, levyeyi kaldırmak mümkün olmayacağından gerçekleşmeyebilir.
sadece seksi olmayan hemşirenin beceremeyeceği eylemdir damarı bulamamak. çünkü seksi olanlar insanda ister istemez adrenalin salgısı yaratırlar. bu hemşire damarı 3 metre öteden bile görebilir. boru değil yani o kadar kan pompalanıyor. ama diğer zavallı hemşireye her şey mustahaktır. vurun gitsindir. levye bulamadıysan tencereyle dal. o da olmadı o sokmadan sen sok iğneyi kurtul.*
levyeyle vurmak yerine, hastane fantezisi yapıılırsa daha ho$, daha tadından yenmeyecek olan hadise.
şişman etli butlu insanlarda ki görülen durumdur. Bu insanlarda damar bulunamaz ve adeta makarna süzgecine çevrilirler.

(bkz: kendimden biliyorum)

ve akabinde şöyle bir diyalog ortaya çıkar:

- ben: hemşire hn. artık bulsanız diyorum.
- hemşire: durun şimdi bulacağım damarınızı. hah! tamam buldum.
- ben: ohh hele şükür.
- annem: deeP prog su içme 1-2 gün oldumu evladım. kih kih kih
- ben: anneeeee.! :@

edit: anımı paylaşacağım diye baya kaptırmışım kendimi, levye kelimesinden eser yok.

(bkz: 20 saniyede bir entry giren yazar)
3 tarafı denizlerle çevrili şu ca'nım türkiyemin sözde müslüman türk evlatlarının yine başka bir müslüman türk evladı olan hemşirelerine yaptığı saygısızlıklara bakın hele. sorsan çok milliyetçiyiz, çok dindarız ama alnının teriyle çalışıp kazanan aynı zamanda insanların sağlığı için onlara hizmet eden hemşirelerimiz hakkında ne de güzel fantaziler yapıyoruz öyle.

beğenmeyen kendi serumunu kendi takar.

o değil de;

(bkz: soluduğunuzun hava olduğunu mu sanıyorsunuz)

not: lafım ne soluduğunu bilmeyenlere ama isteyen üstüne alınabilir.
hemşire, bu hareket sonrasında damarları ince ve frajil değildi de ben mi bulamadım? tamamen şımarıklık bu derse vicdan sızlar. insan olanda tabi. stajer ya da çömez sağlık personeli dışında hemen herkesin gözü kapalı açabildiği bir damar yolu açılmıyorsa bu defa hastanın pek saygıdeğer damarlarında sorun var demektir (bir doktor).
haklı bir davranıştı daha yaratıcı şeyler de yapılabilir.
Orada levyeyi nerde buluyorsun kardeş oto tamircide mi serum bağlıyorlar sana?

Karşılığında hemşirenin AIDSli iğneyi köküne kadar size batırmasıyla sonuçlanır.
Saçından tutup karakola götürülmelidir.
Asıl böyle düşünen kafadan "hastalara" yangın söndürücüsüyle vurmak lazım.
Herkesin damarı kolay bulunamaz. Çok zayıfsındır damarın belirgindir ama bir girersin damara direkt fışkırır. O yüzden dikkatli seçmek gerekir. Şişmanların zaten çok zor bulunur.