1. 1.
    Damat- kaynana haberinden sonra "daha kötüsü olamaz" diyordum tam yine beni şaşırttılar.
    35 ... keynesyengiller
  2. 2.
    Tosunum demeseydi bir şansı varmış belki ama tosunum nedir be kayınbaba.
    26 ... karetta karettalar da ucar
  3. 3.
    sabah sabah ne okuduk lan biz şimdi ? neresine şaşıracağını şaşırıyorsun. da kız neden babasının evine gitmiş çocuğunu alıp. zaten meselenin çıkış noktası babasının atraksiyonu değil miymiş. damat yani nam-ı değer tosun karşılık vermiş mi. vermemişse kız neden bozuluyor. bir de bu adamlar nereden çıkıyor nereden türüyor daha geçende kaynanası ile kaynatan damat vardı..
    24 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    düşman götüne böyle kayınbaba. lan millet nasıl bu kadar marjinal yaşıyor hayret ediyorum. kaynanasını düdükleyen damat, damadına aşık olan kayınbaba, dayısına kaçan adam daha neler neler.
    3 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    Malum partiye oy veriyordur.
    4 -5 ... ershan kuneri
  6. 6.
    daha neler göreceğiz acaba..
    1 ... true
  7. 7.
    Britney spears’ın ölümsüz eseri hit me baby one more time‘ı söyleyen kayınpederdir.

ibneliğine kılıf arayan kadayıf olmuş emminin feryadı...
    5 ... mitolojide kokorec tanrisi
  8. 8.
    daha evvel kadınlı erkekli asansöre binilmez diyorlardı

anlaşılan bu yobazlarla asansöre binmek toptan yasaklansın.
    3 -2 ... timur cengiz hulagu
  9. 9.
    Gayet normal kayinbabadir. Gorumcesiyle kaçan kız haberi çıkınca doğal karşılayanlar bu haberi okuyunca öcü görmüş gibi davranıyorlar. Zaten orospu çocuklarına göre kadın eşcinselligi normal, erkek eşcinselligi anormal.
    6 -2 ... gazteci
  10. 10.
    Daha geçenlerde damadı ile ilişki içinde olan kaynana haberini gördük. Her şey olabilir hayatta gayrı. Artık ben contayı yaktım. Kopuk uçurtma...
    8 ... kale3112