1. 1.
    Bir baba için zordur. Düşünsenize başka kadınların altında inim inim inlemiş erkek benim dünya güzeli kızımla evlenecek falan. Hani kahrolur bir baba bu habere.

Bide geleneksel düğün isteyip düğünde kıvırtır da bu sözde damat.

Bunlar hep kabus gibi düşünceler.

Damat dediğin azıcık namuslu olmalı. Fakat kızım sevdi ise mecbur göz yumabilirim belki.
    11 -3 ... uzay muhtari
  2. 2.
    HEMEN BiLiNÇLi BiR BABA OLARAKTAN DAMADI BiR ÜROLOĞA GÖTÜRÜP MUAYENE ETTiRMELi. BUNUN AiDSi, FRENGiSi, HPVSi VAR. BUNLARDAN BiRi BiLE VARSA KIZINI BU PiSLiĞE VERMEMELi.
    12 -1 ... bik bik
  3. 3.
    Hiç bir mantıklı kayınbaba buna göz yummaz.
    6 ... bik bik
  4. 4.
    kesin izmirli ve başörtüsüzdür o damat, afedersiniz.
    1 -1 ... narcomedian
  5. 5.
    bakire kız arayan birçok damat böyledir maalesef. cinsel ilişkisi olmayan erkekler de saf görülür, pek yanaşılmaz. kadınlar da buna göz yumuyorlar, hatta hoşlarına giden bile var. bence erkek bakirse bakireye bakmalı ama genelde becerdiği kızdan farklı olmasını ister evleneceği kızın ama zaten becermek için evlendiğinin farkında değildir.
    1 ... kiyiboyucaddesi
  6. 6.
    "Amk patlak pezevengi sen hayırdır ya?" denilerek iki tokat atılmasını gerektirir.
    3 ... less conversation
  7. 7.
    " yollu damat yalancının mumu yatsıya kadar yanar " bilmiyor musun dedirtir.
    2 ... teflon
  8. 7.
    "Aynı yerde mi çapkınlık yaptılar acaba?" diye düşündürtür.
    2 ... e f e e
  9. 8.
    çapkındım parasız kalınca arada jigololukta yaptım. kız arkadaşım sordu bakir misin daha önce hiç bir ilişkin oldu mu diye tabi ki hayır dedim hymen mi var nerden anlayacaktı.

kızın arkadaşı beni tanımış yalan söylüyor tanıyorum demiş. aşkım açıklayabilirim o zaman daha seni tanımıyordum sadece o kızla oldu beni evine çağırdı evlenme vaadiyle kandırdı ciddi düşünüyorum diyordu ama amacı benle eğlenmekmiş ve ağlamaya başladım.

kız bana sarıldı aşkım o eskide kalmış kafana takma her genç erkeğin başına gelebilir dedi sarıldı. başka olmadı demi dedi bende yani bir kerede sabuna basıp kayıp bir kadının üstüne düşmüştüm ama o kazaydı dedim.

kayınbabam üzmeyin benim damadımı erkek adamın erkek damadı olur beline guvvet aslanım. düğün için smokin bile almış.
    3 -2 ... minmimeranim
  10. 9.
    " hangi damat lan ! " dedirtti. gündemde hep damatlar var da !..
    ... teflon