bugün

*bir köpeğin günlüğünden bir parçadır efenim :

sevgili günlük Dachshund * ırkından olmanın zorluklarını saymakla bitiremiyorum. her gün kuyruğumu yakalama umuduyla uyanmaktan bıktım. hakkımda bir sürü dedikodu çıkmış üstelik sevgili günlük. neymiş ben sıcakkanlı bir ırk değilmişim. ben ciddi bir adamım günlük! görüntüm komik olabilir ama içimde ciddi bir aristokrat yatıyor.peh insanlar ne anlar. çiftleşmek için birbirinin ağzına tüküren yaratıklardan bahsediyoruz sonuçta. çok sinirlendim bunu görünce çooooookkkk. komşunun taş kızı * internette evcil köpeklere bakarken gördüm bunu günlük! yıkıldım oracığa!
dalmaçyalı olmak varmış günlük. şöyle benekli menekli, sıcakkanlı olmak varmış. hem komşunun kızı da seviyor onları. neyse günlük, şimdi gidip gömdüğüm son kemik yerinde mi diye bakacağım içimde pis bir şüphe var.

çok çok yaladım, seni seviyorum.
sevgili günlük bugün danua ırkından benekli bir köpek bana "naber lan sosis" diye laf attı. siyah benekleri vardı pezevengin aklıma yine dalmaçyalılar geldi.
sinir kat sayım gittikçe artıyor kendime bir doktor bulup dalmaçyalıya dönüşmek istiyorum. olmazsa hazır doktora gitmişken bir iki seri estetik ameliyata girip robert de niro ya benzemek istiyorum. nasip kısmet.
terliklerine kurban olurum, seni seviyorum günlük.