1. 1.
    sevgili daisy

belki ismimi dahi bilmiyorsun yada pich olmamdan korkuyorsun ama seni ilk gördüğüm andan beri, aklımdasın, her an seninle konuşmak istiyorum, ama utangaçlığımdan sanırım seninle selamlaşmak gibi yapmacık basit cümlelerden öteye gidemedik. sen öylesine güzeldin ki senin hakkında hiç bir şey bilmememe rağmen kafamda mükemmel sevgili imajına uydurdum seni. öyle ki her gittiğim yerde yalnız olmama rağmen yalnız hissetmiyordum kendimi. kafamda yarattığım sen yanı başımdaydın hep. şakalaşmalar gülüşmeler romantik konuşmalar yapıyorduk hep, arada takılıyorduk da birbirimize hani bazı sevgililer olur ya birbirlerine kızınca bile gözleri parlayan onlardan biri gibiydik biz de düşüncelerimde.

ismini dahi bilmiyordum hayallerimde sana bir isim koydum. seni hayallerim dışında gördüğümde ise kalbim duracak gibi oluyordu normalde düşük olan çenem sen yakınlarda olunca veya uzaktan görününce tutuluveriyordu. öylesine bütünleşmiştim ki seninle o şaçının güzel renginde birini dahi uzaktan görsem sen sanıyordum o kızı...

düşlerimde arada evli oluyorduk. çok sık değil sadece haftada bir kuruyordum bu evlilik hayalini ne de olsa yaşımız genç değil mi? eğlenelim gezelim önce. evliyken de bir oğlumuz vardı düşlerimde senin yanında saçları benim yatmayan inatçı saçlarım gibi bana benzetiyordu insanlar ama aslında senin güzelliğini almıştı üç yaşındaydı ama büyüyünce çok can yakacaktı belliydi. o doğduğunda bile aşkımız bitmemişti onu omuzlarıma alıyor senin de beline sarılıyordum sokaklarda. yüzlerimizde anlamsız bir gülümsemeyle dolaşıyorduk...

hiç bir zaman olmayacak bir romantiklikte yaşıyorduk sevgimizi düşlerimde. arada çok sigara içiyordum sonra öksürünce kızıyordun bana ama sen de yakıyordun ardından bir tane ben "sen niye içiyorsun o zaman" dediğimde "ben az içiyorum zaten" diye yapıştırıyordun cevabını. takıntılarıma kızıyordun ayrıca arabaya her bindigimizde daha anahtarı kontağa takmadan müzik çaları çalıştırıp Metallica'nın Wherever I May Roam'unu açmama sinirleniyordun. ama sonra james'e eşlik ediyordun ipeksi sesinle.

hiç uyumuyordun düşlerimde, hiç ayrılmıyorduk neden ayrılalım ki zaten, seninle bu kadar iyi anlaşırken değil mi? neden bitsin destansı aşkımız?

ben utangaçlığımı atsam sen de beni fark etsen sonrasında, neden başlamasın aşkımız?
    3 -16 ... pich erkek
  2. 2.
    daisyfuller e açık mektup
    8 -1 ... lord marcus amoralist primses
  3. 3.
    Çok açık olmuş. Dekoltesi var resmen mektubun.

Neyse inşallah düşer.
    7 ... lcma
  4. 4.
    bu bir kaç saat önce yine birine böyle mektup yazıyordu. hatta bende biraz kafa bulmuştum. sanki nicki değiştirip copy yapmış denyo.
    buda bu işi iyice meslek edindi amk.
    3 ... hayta38
  5. 5.
    Olmaz öyle...
    2 -1 ... flat head
  6. 6.
    Evli oluyorduktan sonrasını zar zor okudum. Migrenim tuttu.

Çok teşekkürler emeğinize.
    7 -5 ... daisyfuller
  7. 7.
    sevgili daisyfuller ablacığım.
    nedir bu adına açılan başlıklar, hı söyler misin? *
    2 ... eylulsabahi
  8. 8.
    daisyfuller e açık mektup
    3 ... hubel