bugün

Çoğu akp taraftarının yaptığıdır.

Taraftar diyorum çünkü dümdüz bir doğrultuda bakıyorlar, bir sağıma soluma bakayım bu insanlar karşı partiler ne diyor yok, tutturmuşlar bir yol gidiyorlar ama onlarda nereye gittiğini bilmiyor.

Habere bak ankara garına poster asılmışta atatürk heykeli itfaiye arabasıyla yıkanmışta bumuymuş hizmet, ulan andaval adam belediye başkanı oldu dünyayı kurtaracak hali yok ya, boyacı küpü sanki hemen icraate başlasın. Hayır bunu yapmasında anormal birşey yok ki yapsın ne oldu neden battı.

Olaya bak dolar yükselmiş de domates 13tl olmuşta hep ekrem imamoğlı yüzündenmiş versinlermiş binaliye bitsinmiş. Ee hani seçim hani demokrasi nerede kaldı ki; imamoğlu ekonomi bakanı değil, eğer dövizde yükselme varsa bunun hesabını ekonomi bakanına (bkz: berat albayrak)sorun, sorun bakalım imf'ye şimdi neden gidiyor.

Şu yapılan istanbul seçimine bak, ben hayatımda kapı kapı dolaşan adreslerde kimler yaşıyor, doğrumu değilmi, diye seçmene bakan polisi ilk defa gördüm. Şaibe varmış bak ya, şaibe varsa bunun hesabını iç işleri bakanına sor neden görevini yapmamış, o değil adam kendi ağzıyla görevini yapmadığını söylüyor (bkz: süleyman soylu)inandınmı! inanma çünkü oranın belediye başkanı ilk defa kazanmıyor adam 25 yıldır orada (bkz: mehmet akgün) şimdi ne oldu da bu durumlar yaşandı.

Haberin başlığına bak bu mu hizmet? He lan hizmet bu, 5 yıl poster asıp heykel temizlicez.

Biraz akıllı olun, demokratik olun, adaletli olun. Kazanmadan önce adamlara çamur at, kazandıktan sonra çamur at ne güzel memleket değilmi.
güncel Önemli Başlıklar