1. 1.
  daihatsu'nun ürettiği 1.0, 1.3, 1.3 sport modellerı bulunan, küçük ama bir o kadar da donanımlı yakıt ekonomisiyle göze batan modeli.
  1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 2. 2.
  2005 sonrasinda tipi tamamen değiştirilen ve böylelikle bütün cazibesi katledilen daihatsu modeli.

  2003, 2004 ve 2005 model sirionlar gayet şirin ve çekici bir görünüşe sahiptir. bu modeller, mini coopera olan benzerlikleriyle dikkat cekerler. gören pek çok kişi mini coopera olan benzelik konusunda hemfikirdir.

  görüntüsünün yanı sira özellik olarak da gayet dolu bir araçtir. klima + abs + otomatik 4 cam + park sensörü + merkezi kilit + sürücü ve yolcu hava yastiği gibi pek çok özelliği bunyesinde bulunduran bu hoş aletler aynı zamanda düşük fiyat avantajina da sahiptir. kullananlarin söylediğine göre bu araçlar atak ve konforludurlar da. tum bu özellikleriyle sirion tam bir şehir arabasidir. 1.3 motordan 102 beygir güç elde edebilmek de sık rastlanan bir olay değildir.

  tabi bu aracı almadan önce türkiye gerçekleri de göz ardi edilmemelidir. her şeyden önce daihatsu'nun turkiye'de yaygın bir servis ağina sahip olmadiği unutulmamalidir.
  1 ... spoiler
 3. 3.
  daihatsu'nun yakıt cimrisi ve şık arabalarından biridir.

  2004 model 1.3 versiyonuna tav olduğum alıp almamak arasında şiddetli çekişmeler yaşadığım araçtır. kullanan varsa bir mesaj atsın.
  ... kurtcebe noyan