1. 1.
  Sen iyi birisin diyorlar, sen halledersin, sen yaparsın, sen affedersin, sen, sen, sen. Her şeyi sana yıkıyorlar, bir zaman sonra özür dilesin de affedeyim diye gözünün içine bakıyorsun insanların. salaksın çünkü daha iyi biri olmaya çalışıyorsun ve sonunda kaybediyorsun.
  16 ... birbilinmeyenlidenklem
 2. 2.
  iyi insanlar kaybetmez,kaybedilir.Karşısına çıkan engeller kendi kıymetini bilmesini gerektiğini öğretir insana.
  3 ... marwin16
 3. 3.
  belkide döngünün yanlış anlaşılması olayıdır. belkide iyi birisi olmak için bir şeyleri kazanacağım taahhüdüne ihtiyaç duyulmamalı. sen gene iyi birisi ol gene kaybeden ol. illa ki bir yerlerde bir zaman diliminde birileri farkına varır. belkide evvelden yaptıklarının bedeli daha tam ödenmedi o sebepten iyi birisi olmanın herhangi bir getirisi olmuyor. belkide her bi şey denge ile alakalı. terazi dengelenmeden herhangi bir şey olmuyor bu hayatta.
  5 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  iyi birisi olmak sikilmekten başka hiçbir boka yaramaz.
  ... 29th
 5. 5.
  iy biri olmakla, aptal biri olma arasındaki farkı anladıktan sonra kaybedilmez.
  1 ... mgmb81
 6. 6.
  O zaman iyi biri olmaya çalışmayın iyi biri olun. O zaman kazanırsınız.
  ... balona rovesata atamayan adam
 7. 7.
  iyi biri olmakla affetmek arasında doğrudan bağ kuran insan yanılgısıdır.

  çok şımartılan çocukların ileride hiçbir şeyden mutlu olmaması, çok para verilen çocuğun yakın gelecekte bunalıma girmesi gibi, bazen otu boku affetmek karşı tarafa iyilik değil kötülük yapmak oluyor.

  sorun iyi kavramını gözden geçirmeyişimiz.
  iyi olmak, iyi olanı yapmak en zorudur. her fedakarlık karşındakini tembelliğe iten bir harekettir. zor olan bunun dengesini kurabilmek.

  yaptığımız şeye iyi ismini biz veriyorsak ve bu şey aslında iyi değilse kavramlar arasında debelenip dururuz.
  1 ... raduyev
 8. 8.
  Daha iyi biri olmaya çalışırken ne yaptığın önemli? Mesela ne yapıyorsun da kaybediyorsun? Hepimiz günlük, saatlik davranış sorgulamaları yaparsak evet daha iyi daha insancıl olabiliriz şekerim.
  ... lady first dont