bugün

Yere çöp atmamak ile başlayabiliriz bence.
Bugün kola kutusunu 10 dakika elimde taşıdım. Yere atabilirdim ama atmadım.
Aferin deyip övün lan beni çabuk.
batsın bu dünya...
Kızların erkeklere vermesi.
güzellik yarışmaları düzenlemek ve finalistlere "elinizde sihirli bir değnek olsaydı" diye başlayan soruyu sormak.
Daha iyi bir dünya için, kişisel bir şey mi ?..

Yaptıklarım yada herhangi birinin yaptıkları, döngüyü kırabiliyor mu veya daha katlanılabilir mi kılıyor..
Bir şey yapmaya gerek yoktur, ikinci kavimler göçü yaşanıyor. Roma imparatorluğu bu sefer temelli yıkılacak. Dünya iyiliğin hüküm sürdüğü bir yere dönüşecek.
iyiliği yaymak, iyi düşünmek.
batsin bu dunya diyorum :
https://youtu.be/LiS917urf0Q?t=2
Ben çiftçi olarak dünya için sulama ve enerji konusu üzerinde çalışıyorum. israf etmiyorum, sürdürülebilir enerji kullanıyorum. Gübremi organik kullanıyorum. Aşırı ilaçlama yerine küçük baş hayvanlardan destek alıyorum. Çalıştığım markaları ekolojik çalışmalara destek veren markalardan seçiyorum, Ziraat Bankasından kredi almasam akıllı sulama sistemine geçemezdim buradan teşekkür ediyorum kendilerine, bu markaların gerçekten doğa dostu olduğuna emin oluyorum.
Arı yetiştirmeye başladım böylece doğal polenleme ile diğer hayvanlar içinde çiçek ve bitki oranı arttı, o düz dağlar artık rengarenk.
işte böyle bu 30 yıllık hayatımın 10 yıllık kısmı, geleceğimiz için mücadele etmeye devam.
özgürlüğü savunurum. ne olursa olsun kimsenin hayatına karışmamak gerekli. karamsar olmamaya çalışırım. siyasi ve dini taraflar zaten var. insanları sevmek. psikolojimi iyi yapmaya çalışmak, başarılar. hayattan zevk almak. çevreme pozitif enerji vermek. sevgi ve saygıya önem vermek.
beğenmeyen zat entrymi neden beğenmedi acaba?
yeni nesil gençleri daha bilinçli yetiştirmek ve onlara alan sağlamaktır çünkü gelecek onların. Bireysel eğitimlerini güçlendirmekle birlikte dünya görüşünü benimsemeleri için de kariyerlerine daha sağlam başlamaları gerekli. Bu sayede gelecek de çok daha güçlü olurlar. Aslında yeni dönem de yetiştirme programlarını sıkça görüyorum, gençleri sıfırdan yetiştirmek için çok iyi eğitim programları var. iş hayatına başlamadan önce de onları neleri beklediğine dair eğitimler de çok verimli oluyor. Geçenler de ziraat bankasının kariyer etkinliği oldu, atölyeleri, konuşmacıları verilen eğitimler ufuk açıcıydı.
Çiğnediğim sakızı yerlere atmak yerine direkt yutuyorum ben..
daha iyi bir dünya için ateist bilim insanlarını desteklerim.
* Gereksiz yere kornaya basmam.
* Cinsel ilişkiden sonra prezervatifin içindeki spermi tuvalete akıtırım. Ve Sonra çöp kutusuna atarım.
* Sigara asla kullanmam.
* Toplum içinde yüksek sesle konuşmam.
Rtük aranır, pis yedili şikayet edilir, yeter ulan, ayrıca diziler bitmesine yakın kesilip reklam verilip 2 sn gösterilip bitiriyorlar ya resmen insanları sığır yerine koyuyorlar onuda söyleyin. Ama bir işe yaramayacaktır, siz en iyisi tv den uzak durun.
sabahları uyanınca aklıma çok güzel fikirler geliyor. bu projemi de buradan başlatabileceğimi düşündüm. bu zaten kendi içimde yapmaya çalıştığım bir proje idi fakat neden bunu dünyadan esirgeyeyeim ki ? diye düşündüm ve takdir edersiniz ki cevap da bulamadım. bu yüzden paylaşma gereği duyuyorum. tanım yapma gereği duyuyorum: çok basit; daha iyi, daha yaşanılası, daha hümanist bir insanlık daha temiz bir dünya için yapılan aktivitelerdir.

bakın yapılacaklar ya da yapılabilecekler demiyorum çünkü öyle bir başlık hali hazırda var:

(bkz: daha güzel bir dünya için yapılacaklar)

yapılanlar listelenmelidir bu listede. bu sayede belkli de bir (bkz: kelebek etkisi) yaratılacak ve daha aydınlık yarınlara uyanabileceğizdir.

ben başlıyorum: az önce league of legends * oynarken bana ağır küfürler eden bir takım arkadaşımı sükunetle karşıladım yaptığının yanlış olduğunu söyledim. oyun sonlarında takım arkadaşım benden özür diledi ve arkadaş listesine ekledi...
güncel Önemli Başlıklar