bugün

Davosunda çok s..deydi.
Gidilmiştir.
israil lan bu yedirir mi kendini hiç.
nasılda tıpış tıpış özrünü diledin tayyar aga.
bu ülkede diplomasi felç mk. hep masada satılıyoruz.
görsel
(bkz: ahan da gitmiyor)

israil'le kardeş olduğumuza göre tedavülden kalkması gereken söz.
hani bazen diyorum ki "davos'a mı yerleşsem lan!" oraya gelmem demişti.

edit: niye eksiliyosun yeea giderim giderim sana ne allah allah :(
başbakan erdoğan şimdi bu lafı fransa için kullandı. ermeni yasa tasarısı geçerse bir daha fransa ya gelmem dedi.
internet bankacılığından yeni haberi olmuş insan söylemi.
davaso değil de israile dolaylı yoldan da olsa bol bol gitmiştir. önce artizlik yapıp sonra israilden silah almaya benzemez başbakanlık pek ama..
(bkz: küstüm oynamıyorum)
rte nin güldüren bir sözüdür. nadirde olsa ara sıra güldürüyor başbakanlığı bıraksın stand up yapsın daha iyi iş yapar.
Sn. Başbakanımızın ağzından çıkan moderetörün yanlılığının neticesi olan gevur lobisini hizya getiren sözdür.
bir bucuk ay sonrasindaki yerel secimlerde goruldugu uzere tayyip'e hic oy kazandirmamis artislik.
Gerçekten gelmiycekse bi daha,oraya yerleşelim biz.
tayyip bestesidir.

ımf borcumu silse
moderatör genç kız olsa
daha gelmem davosa.
ilginçtir, cümlenin fonetik yapısından mı, hızlı okunmasından mı bilinmez, insanların %50'si bu lafı, "daha da olsa gelmem" diye anlamıştır.
sanırım, dahi anlamındaki da ve davos'un da'sı birleşiyor gibi oluyor evet.
derste çok sıkılan öğrencilerin 'daha da bu derse gelmem' diye alternatifini bulmakta gecikmediği rte söylemi.
rte nin davosta söylediği cümle. bazı kesimler tarafından * çok göklere çıkarılsa da , daha önce hiç böyle bir çıkış yapmaması nedeni ile bu sözleri bu adama kim söyletmiştir , niye söyletmiştir soruları akla gelmekte.
turklerin gücünü dunyaya gösteren recep tayyip erdogan tavrı.
israilin yıkım politikasını eleştiren basbakan.
turklerin hiç bir zaman ezik kalmıyacagını anlatan konuşma.
(bkz: bundan böyle yazmam)
başbakan rte'nin karadenizli olduğunu ispatladığı cümle. duyduğum anda kopmama neden olmuştur. ben de öyle kullanırım çünkü 'daha' değil 'daa'.
bir insan istiyorsa dünyayı yönetsin nerde nasıl davranılmasını ve nasıl konuşulmasını bilmiyorsa bir hiçtir. haklı haksız, iyi yaptı kötü yaptı bir şey söylemeyceğim ama türkiye başbakanına yakışan bir davranış şekli olmadığı ortada.
(bkz: sonuna aq yazilabilecek cumleler)
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)*
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar mike)
önceden planlanmış bir olayın posta koymak için tam zamanı olduğu düşünülen anda gerçekleştirlen eylem ve olay.