bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  açıkçası seviştiği mi desem yoksa siktiği desem diye çok düşündüm. yani sikmek kutsal bir şey sonuçta... bu kutsal şeyi bu insanlara katarak kirletmek istemedim. ah biz erkekler... nasıl günah bedenlere aşk diyoruz ve sonra kutsal şeylere olan saygımızdan bahsediyoruz. bu erkek bozuntusu abdest alsa kabul olmaz... o derece.

  yani sonuçta kızı bir kere yatağa atıp aşağılayarak, küfür ederek çatırdatmışsın. neden evlenirsin ki bu saatten sonra. senden önce kim bilir hangi ameleler onun orasına burasına serpmiştir spermlerini... ki siz evlendikten sonra da neler yapar allah bilir. tüpçüye, sütçüye verme potansiyeli yüksek bir kadını alıp çocuklarınızın anası etmek ne kadar akıl karı bilemedim azizim.

  bazı kadınlar vardır tadımlıktır... onların ambalajını açarsınız, iyice bir çalkalar afiyetle içersiniz. sonra üzerine bir sigara yakar akabinde çöpünü de atarsınız. ama bazı kadınlar vardır... onlar anne olur, evinizin kadını olur. aradaki ayrımı yapamayan amsalaklar dandiktir ve karım dediği insanlarla asla mutlu olmayacaklardır. ben bu öngörümün altına imzamı atarım.

  freeze you later
  3 -8 ... absolute zero
 2. 2.
  tamam troll falan eyvallah ama neyse bi şey demiyorum lan.
  3 ... ustumu ortsene anne
 3. 3.
  Valla 21 yıldır kutsalım cope atila atila bir hos oldum ama yinede siz bilirsiniz.
  5 ... kutsal bakire
 4. 4.
  (bkz: ciddiyim)
  1 ... absolute zero
 5. 5.
  Demekki bayan sevişecek erkek bırakmadı. Bulamayınca da en safı, kerizi hangisiydi, diye düşündü ve bizim elemanı buldu. Bence aynen böyle olmuştur.
  4 ... hafizizim