1. 1.
    Geniştir. Daha önce sevgilisi olduysa o kızdan fayda gelmez artık geçmişi kirlidir anlatayım size bu durumun nasıl tezahür ettiğini.

Şöyle bir durum var benim gibi hiç aşık ya da sevgili olmamış birçok erkek bu konuya önem verir. çünkü onlar onun bunun peşinde kuyruk olmayan, kızlara teklif etmeyen sosyal medya kullanmayan, serseri olmayan, düzgün görünümlü giyimine dikkat eden, gerçek hayatı yaşayan erkeklerdir. Ve benim gibi çoğu erkek çıkıp da sokak kız gibi dar paça pantolon giymez arkadaş ortamlarına girmez, sosyal medyaya resim paylaşmaz, okuryazar ve daima eşitlikten yana olup yalandan laflarla kadınların götünü kaldırmazlar. Kısaca iki kıza yaranacağım diye karakterinden görüşlerinden taviz vermeyen hakiki erkeklerin bu tip daha önce sevgilisi olmuş ilgi orospusu boş beleş kızlarla işleri olmaz.
    En güzeli alçakgönüllü, düzgün, samimi, duruşu ve kişiliği olan, kültürlü, canayakın ve kaliteli kızlardır ben onlara ilgi duyarım.
    Fakat Daha önceden sevgilisi olmuş kız hiçbir aklı başında erkek tarafından istenmez. internette falan sikiş sokuş yaptığı erkekleri anlatır. Bu tip kızlar iki üç sevgili değiştirmiş kaşar erkeklerle çıkabilir diğerlerini haketmezler.
    1 -1 ... elvis presley
  2. 2.
    sizin gibi düşünen bir çok erkeğin olduğunu biliyosunuz, bunlardan birinin daha önce sevgilisi olmayan bi kızla sevgili olduğunu ciddi düşündüğünü düşünün. hayat felsefelerinizin taban tabana zıt olduğunu anladınız ve beraber çocuk yetiştiremeyeceğinizi anladığınız için anlaşıp ayrıldınız.

o genç kızın geçmişi kirli mi oldu şimdi?
    3 -1 ... dodiyez1
  3. 3.
    bu başlığı görmemiş olayım. umarım yoktur öyle bi erkek.
    1 ... kiminanir v4 ultimate package
  4. 4.
    Daha önce sevgilisi olmuş kız net kirlenmiştir. Sosyal medyada falan Aşktan bahseder ama yediklerinin haddi hesabı yoktur. Değer vermeyin bu kaşarlara.
    Başka erkeğin belinden falan tuttuğu sarıldığı bir kızla sevgili olmayı sineye çeken erkek de genişin önde gidenidir kimse kendini kandırmasın.
    -1 ... elvis presley