1. 1.
  hali hazırda üretimden kaldırılmış olan otomobil. renault tarafından üretilmiş olan postmodern bir rumen broadway'i denilebilir kendisine.
  ... metinmilli
 2. 2.
  kendisi broadway i çağrıştırsa da aslında şase ve dolayısıyla kasası peugeot 309'dur.
  ... astragsi
 3. 3.
  peugeot 309 platformu üzerinde üretilmiş bir dacia modeli. kullanılan motor renault'a ait 1.4litre 75beygir gücünde bir makinedir,8valftir. 0-100:12.5 saniyedir.

  bunların yanı sıra kullanılan şanzımansa renault megane II'ye aittir.

  kokpiti ve kullanılan plastik kalitesi renault clio II'yi çağrıştırmaktadır. Ne var ki otomobilin kapıları,ciddi manada hafiftir ve bu sizi güvenilirlik konusunda şüpheye düşürür.

  zayıf işçilikse bu otomobilin en büyük derdidir. Özellikle kapılarda ve bagajda kullanılan fitiller kalitesizlik sebebiyle hem yol sesinin içeriye girmesini kolaylaştırır-ki ses yalıtımı kötüdür- hem de bir süre sonra içeriye su alma problemleri başlar.
  ... astragsi
 4. 4.
  piyasada bulunan arabalar içerisinde tüp taktırıldığında en az yakma potansiyeline sahip kaportası zayıf fakat şehir içi kullanım için ideal otomabil.
  2 ... anadolfrm
 5. 5.
  şehir içi kullanım için uygun olmasına rağmen nasıl etsek de daha dandik bir tasarım yapsak diye üzerinde düşünülmüş olan arabadır kanımca.
  ... 100me bilmeyen cankurtaran
 6. 6.
  Şehir içi ve şehir dışında kullanılabilecek süper ekonomik araba. 70 liraya tüpü doldurup 450-500 km yol gidebilir.

  Ancak 4-5 kişi binelim derseniz 110 km/hızdan fazla gitmez. Renault arabalarıyla konsepti aynı olduğu için yedek parçası rahatlıkla bulunabilir.

  Ancak estetik ve konfor namına hiçbirşey yoktur.
  ... isbara