1. 1.
  hasan karacadağ ın oldukça iddaalı olduğunu gösteren durum.haber kaynağı:http://www.beyazperde.com...r/filmler/haberler-62708/

  --spoiler--
  Zehr-i Cin'de ana karakterin cinlerle karşılaştığı sahnenin, şimdiye kadar yapılmış en korkunç sahnelerden biri olduğunu iddia eden yönetmen, seyirciler arasından kesinlikle korkmayacağını iddia eden 10 kişiyi sosyal medya üzerinden yapılan başvrurular ile belirleyecek ve özel bir ortamda filmi izletecek.

  Filmi izleyen kişilerin nörotransmitter aygıtına bağlanarak, kalp atışlarının ve amigdala üzerinden beyin dalgalarının değişimi takip edilecek. Filmin sonunda sonuçlar çıktılar ile karşılaştırılacak. Beynin korku bölgesi amigdala'da herhangi bir değişimin gözlenmemesi halinde, o kişiye 10 bin dolarlık bir ödül verilecek. Yarışmaya müracaatlar 10 Eylül'de başlayacak.
  --spoiler--
  7 -1 ... saw07
 2. 2.
  filmde gülmemeyi başarabilene ödül verselerdi daha iyi olurdu. * korku filmi diye absürt komedi yapıyor adam.
  2 -3 ... beni beni erkegini
 3. 3.
  ben girerim arkadaş, makineyi yanıltmak kolay. sakinleştiriciler var bu gibi durumlar için. ucunda 10 bin dolar varsa değil film izlemek dabbeyle bile karşılaşabilirim.
  6 ... bloddy marry
 4. 4.
  dedemin kazanacağını düşündüğüm yarışma zira kendisi evladım kul yapımından neden korkayım demektedir.
  4 ... kumandanin arkasindaki bant
 5. 5.
  her zamanki hasan karacadağ reklamlarından biri daha. bu adam her filminden önce yapıyor böyle bir açıklama falan. yok efendim filmin ismini cinler kulağına fısıldamışmış, filmin çekimi sırasında esrarengiz şeyler yaşanmışmış... filmin başındaki "tamamen gerçek bir olaydan esinlenilmiştir falan tarzı açıklamaları saymıyorum bile.

  tamam, anladık. senin hedefin seyirciyi korkutmak, hatta mümkünse altına ettirmek. iyi güzel de kardeşim, filmlerinde sırf milleti korkutacağım diye gerekli gereksiz ses ve görüntü efektleri kullana kullana işin cıvığını çıkartıyorsun ve yaptığın işin sanatsal boyutu kayboluyor. incide gece yarısı tıkladığınız linklerden birisinde böğğğ diye bağıran korkunçlu kadın çıkınca da korkuyorsun. bu şimdi sanat mı? bir beceri mi bu?

  haa, demiyorum ki hasan karacadağ b.k gibi filmler çekiyor, çektiği filmler çok başarısız vs. bir iki tane filmi var ki, bana kalırsa hayatımda izlediğim en başarılı korku filmlerinden. zaten bu korku sineması öyle bir şey ki, tek tüktür iyi diyebileceğiniz, akılda kalıcı filmler. bence karacadağ, çok başarılı bir film çekebilir. ama bu kafayla olmaz.

  misal, gulyabani diye bir hikayesi var hüseyin rahmi gürpınarın. hikayenin sonu çok da mantıklı bir yere bağlanıyor. keşke karacadağ da öyle şeylere yönlense de filmlerinden çıktığımızda aklımızda kalan tek şey yaşadığımız korku ve gerilim olmasa.
  2 ... turkoman20
 6. 6.
  eşekler gibi anıra anıra güldüğümüz diğer türev filmler gibi buna da güleceğimiz için hemen alacağımız ödüldür.

  yarın başvuruyorum. cinden korkan cin olsun amınyüm. *
  2 -1 ... system error
 7. 7.
  --spoiler--
  nörotransmitter aygıtına bağlanarak, kalp atışlarının ve amigdala üzerinden beyin dalgalarının değişimi takip edilecek.
  --spoiler--

  e amk. yerinde capri sun patlatsan, insan refleks gösterir tabi...

  tabi bu filmden insan korkar onca ses patlaması garip yaratıklar. önemli olan konu bütünlüğü ve kendi içinde tutarlı güzel bir hikaye...
  1 ... hayis zayeb
 8. 8.
  Güzel bir reklam taktiğidir.
  2 ... kronik depresif
 9. 9.
  şu türk korku sineması cin şeytan üzerinden kurgu yapmaktan bıkmadı arkadaş... artık cinler bu filmleri görünce kahkaha atıyorlardır.

  şimdi dışarıda lastik patlasa çoğu kişi yerinden zıplar, ya da bu yazıyı okurken ekrana bağıran karı çıksa nabzınız olur 120...
  bu filmi izlerken de karşınıza aniden çıkacak yaratıklarla ve aniden kulaklarınızda inleyecek çığlıklarla sizi, daha siz farkında olmadan reflekslerinizle korkutacak sonra "izleyen herkesin korktuğu film yaptık" diye reklam yapacaklar. bi de sadece 10 kişiye imiş.
  2 ... habseligkeiten
 10. 10.
  Şu ana kadar 750'yi aşkın korku filmi izlemiş biri olarak yormayın beni ödülü veriverin, şu saçmalığı izlemek zorunda kalmayayım dediğim teklif.
  ... asuregibisurat