bugün

hasan karacadağ'ın dabbe üçleme olacak şeklindeki açıklamaları neticesinde, gelmesi pek bir muhtemel devam filmi; ikinci filmin yapacağı gişede bunda etkili olacaktır zannımca.

(bkz: dabbe 2)
25 aralıkta vizyona girecek dabbe 2 den sonra çekilmesi olası filmdir.
komedi tadında korku filmi literatürüne geçen, gerdirirken güldüren ve düşündüren bir film olacaktır.
çekimleri 1. sınıf değilsede...gayet tırsıtan ama tırsıyı gülerek atlatmaya çalışan yurdum insanının rağbet edeceği filmdir...(film tırsıtır çünki hikayesi bu coğrafyanın inançlarındandır)
artık dabbe 2 de kıyamet kopmuş olacağından dolayı, dabbe 3 te kıyamet gününü anlatması muhtemel filmdir. filmin senaryosu tamamen ateistlerin göt korkusu üzerine olabilir mesela.

-hayırrr hayırrrrr hayırrrrrrrrrr tanrı varmış..
-evettttt eveeeeeett gel bakalım ateş seni çağırıyor.
-burger kinggg burger kinggg

o sırada esra ceyda kardeşler mini etekle sahneye çıkarlar ama tanrı onları iplemez. kendi hallerinde cehennem üzerine reklam yapıyor olurlar.
seyrettikten sonra işemeye bile gidilemeyen film türü.
hasan karacadağ'ın açıklamasına göre adı "deccal" olacak olan film.

yine kendi açıklamasına göre şubat 2010'da çekimlerine başlanıp, aralık 2010'da gösterime girmesi planlanmaktadır.
gerçekte bu olayları yaşayanlar için izlenmeyecek film, ayrıca kalıcı etki bıraka bilir.
türk korku filmi.yapanlara bir şey demeyeceğim.sözüm sana aydınlar; gece gece açacağın başlığı sikerim.
http://www.haberturk.com/...4939-dabbe-bir-cin-vakasi

lan gece gece...
gerçek cin görüntülerinin kullanıldığı film.
http://www.sabah.com.tr/G.../2012/06/30/cin-iskencesi
hammmına... Ulan şu cin geyiği bitmedi gitti memlekette. Olm korkmayın lan, allahtan korkun ona inanın cin min hikaye aq.

edit: korkun aq korkun götünüzü yesinler korkun.
(bkz: korkudan altına sıçmak)

izleyenlerin yukarıdaki tepkiyi vereceğini düşündüğüm film.
0-12 yaş arası çocukların korkulu anlar yaşamasına sebep olan sahneler.
başrolünü ali ve eti cin kardeşler paylaşacakmış. şaka bi yana, bu dingiller çektiklerini iddia ediyorlarsa, gala gecesinde yamulmuş, çarpılmış şekilde gelmeleri gerekir. sonuç, dandik olacak bir film.
paranormal activitiyi izleyip film yapmış. sen de yönetmensin.
muhtemelen karadedeler olayı gibi olacaktır. konu güzel de uygulama sırasında çok korkutmak için bokunu çıkarıyorlar. gerçek cini nerede gördün de filmini çekiyorsun be adam?
Fragmanı içe doğru sictiran, filmi ise ürküten filmdir.
ilk kısmı sıkıcı geçen film. 1. Gün , 2. Gün yazıları bitmeyecek sandım bir an. Neyse ki ikinci kısmı biraz hareketliydi de kurtardı filmi.
Filme dair kötü olan tek detay ise ergenimsi kişilerdi. Yok küfüre gülmeler, ya bu ne ki bizim evde hep olur tarzı yaklaşımlar. Hepsi korku aleminde anacım.
Kısaca benim hafiften ürperdiğim sonu olmamış film. Bir de oyuncular çok doğal. kasmamışlar.
fragmaninden bile paranormal activity çakması olduğu apaçık ortada olan film.
lan bir de gerçek görüntüler demiyolar mı bu kaçıncı sahtekarlık yaw.
paranormal activitiy çakması türk korku filmi.
kanaatimce türk sinema tarihinin en iyi korku filmidir. filmin konusu ciddi bir araştırma sonucu üretildiği belli. tek kelime ile başarılı.
3 ağustosta vizyona giren filmdir. (bkz: ilk entrynin yanlış olması)
ilk yarı insanı gerim gerim geren, asıl korkutucu olayları 2. yarı başlamıştır. hele ki kurşun dökme sahnesinde kaskatı kesiliyor insan.
ve unutamadıklarımdan biride son sahnedir.
- asiye teyze annem nerde..
kırrrt. *
şiddetle tavsiye ederim efendim. sinema salonunun girişine koymuşlar afiş fotoğrafını. o fotoğraf yüzünden içeri zor girdim. izlenilesi bir film kesinlikle.

sonradan gelen edit: bu film paranormal activity'nin imitasyonu diye eleştirilmeye başlanmış. ancak paranormal'in yapımcıları da filmlerinin ilk vizyona soktuklarında dabbe 1 den esinlendiklerini açıklamışlardır.
kahkaha attıran cinstendir bahahahahahhahaha *
görsel