bugün

Taş kağıt makas klibiyle öyle bir giriş yaptı ki bu adamı kimse piyasadan işlemez demiştik.

Ne oldu ne etti elini çekti piyasadan

Verdiği en yanlış karardı
kalitesiz eseri bulunmayan sanatçı.
beatleri, altyapıları, rhymeları her biri harika bir mc. çok kalitelidir.
poetika albümünü sevmemek mümkün değil klas bi abimiz.
mevsimler bana inat sonbahar her seferinde.
En iyilerden biri. 90bpm'den. Keske benden 10 yas buyuk olmasa dedigim adam.
avucunda ritmin kalp atışları diye şarkısı vardırki, evlerden ırak. beni uzaklara götürür.
sonbahar parçası ile alıp götürür beni.
görsel
Sözünün sahibi, en iyi beat makerlardan birisi olan ve aynı zamanda rap ile ilgilenen efsanevi mc.
Müzik diyince akla ilk gelinesidir.
Yeni nesilin en iyisidir.
müzisyen. çok yetenekli bir adam.
Sirk Fanzin'in (ekim ayında çıkacak olan) ikinci sayısına geniş bir röportaj veren mc.
Grafiti , freestyle , beatmaking ve mclik konusunda Türkiyenin enlerinden olan Pmc üyesi sempatik abimiz olur kendisi.
kayra ile 'yangın yeri' adlı şahesere katkıda bulunmuş yazar, rapçi.
Hayalet ıslığı albümünün hikayesinde, mahalleyi ateşe veren kundakçı lakaplı şahsiyettir ayrıca. Kendi ağzıyla itiraf eder, '1 bidon benzin bulmak hiç de zor olmadı, yanarken ev, yüzümde hiç1 mimik durmadı.'

kayra ise, albümde kundakçıyı böyle tebrik eder,
'o gün o küllerin yanında kimdi kaybeden?
Seninle iftihar ediyorum, böyle yangın görmedim ben!'
sonbahar adlı şarkısında bütün verse'ler çok iyi ama özellikle

Uzaklaştım şehir benim kadar donuktu
Benim kadar buruk sonbahar gibi soğuktu
Duvarlar konuşmaz sessizliğe tutuklu
Küskün mimiklerine maskeler mi umut

ile çok şey anlatır.
Ruzgar, sonbahar, dur dunya, tas kagit makas sarkilariyla beni benden alan rapper ve beatmaker. Risk bagimlisi ve poetika albumu tavsiye edilir..
bildiğin insan oğlu hayvandır. oğlum o yetenek ne lan kaldıramıyoruz fazla geliyor zira.
türkiyenin en sağlam rapçilerindendir. kıyaslamak falan yanlış ama sagopaların vs. meşhur olduğu ülkemde hakkı olan yerde hiç değil.
freestyle king 1 şammpiyonu ve türkiyenin en sağlam beat makerı. ufacık boyuyla sahnede hoplaya zıplaya freestyle atarken çok eğlendirmiştir.
(bkz: freestyle king)
bu adam türkçe rap denilince akla ilk gelenlerden olmalıdır mutlaka. beat meakerlığı produktorlugu de en az mc'liği kadar iyidir. flowları lirikleri muhteşem dinledikçe dinleyesi geliyor insanım ama çoğu kişi gibi o da hak ettiği yerde değildir. maalesef.
bi rapçiden fazlası.
Türkiye'de yaşayan en iyi 3 beatmaker'dan biridir.
Türkiyenin en iyi beatmakerı.
poetika albümü için yüzün üzerinde beat hazırlamış bir bc ve beatmakerdır. freestyle sonrası yapılan röportajda beatmakerlık mcliktin benim için bir adım öndedir demiştir
güncel Önemli Başlıklar