1. 1.
    bir Psikiyatri uzmanı olarak ülke barışına katkı sağlamak amacıyla naçizane çözüm önerim. nasıl olsa reçete yazabiliyorum, dayarım ilacı hepsine ilk başlarda biraz uyku ağız kuruluğu iştahsızlık gibi yan etkileri olsa da zamanla teröristler kürtler elden gidiyor kaygısından kurtulacak, mutlu bir hayata başlayıp silahlarını bırakacaklar, yeni hobiler edinecek sporsal aktivitelere hız vereceklerdir. tabi aslında herşey teröristlerin elinde ilaçla bir yere kadar.
    1 -1 ... merdane
  2. 2.
    bence psikolojik değil fizyolojik müdahale lazım.

yıkanmış beyni onarmak zordur.
    1 ... en zayif halka
  3. 3.
    ovül ya da fitil yolu ile büyük birimler olarak takdim edilecekse destekleyeceğim görüş, yoksa yazıkdır yahu o kadar paraya.
    ... bildinmibeni
  4. 4.
    pkklı= bugün baskına gitmiyor muyuz
    antidepresanlı pkklı= Ya dostum bırak şimdi baskını, bak dünya ne güzel, yeşillikler böcekler filan, az önce jandarma komutanını aradım, yerimizi bildirdim, çağırdım iki çift laf ederiz diye.
    pkklı= Lan naptın sen!!
    2 ... lehtar
  5. 5.
    teröristlerde psikolojik sorun olduğu ortada. öneri çok güzel. ama önce o insanların tedaviyi kabul etmeleri lazım. ilacı zorla ağızlarına dayamak fayda sağlamaz.

birisi onlara samimi duygularla el uzatsa çoğu tedavi olmayı kabul eder bence. çünkü yıllardır nasıl bir bataklığın içinde olduklarının bilincindeler. peki tedavi nasıl sağlanacak? barış gönüllüsü doktorumuz oraya gitse, örgüt yöneticileri doktoru sağ bırakır mı? en geç bir saat içinde doktorumuz ölür.

o halde tedavi sınırın o tarafında değil bu tarafında olmalı. peki ama bu iş nasıl olacak? asıl mesele bu. onların buraya gelmesi, ya da getirilmesi neden sağlanamıyor bir türlü? birisi bunu çözsün, ben onların ilacını her sabah kendi ellerimle içiririm.
    ... karmatu
  6. 6.
    çok fantastik bir düşüncedir. işe yarayabilir ama. 150 mg efexor yutunca kulak memesi kıvamına gelmeyecek insan yoktur kanımca.
    1 ... lulufer
  7. 7.
    terörist bir zihniyeti en güçlü kimyevi maddelerle sabaha kadar yıkasanız bile temizlemeniz imkansızdır. bu türden insanlara uzun süreli bir işlem gerekmekte. özetle; böyle saçma salak yöntem mi olur be kardeşim.
    ... tunc
  8. 8.
    ben benim ilaçları yollarım yardım maksatlı. venegis xr 75mg var evde paket paket.
    ... vanwayden