bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    d-smart hedesinin, dünkü steaua bükreş - fenerbahçe maçında yapmış olduğu büyük ayıp, hatta saygısızlıktır. ister fenerli olsun, ister cimbomlu olsun, maç izlemek herkesin doğal hakkıdır kardeşim.. bir defaya mahsus, tnt kanalına şifresiz olarak yaptırdıkları yayını adamın burnundan getirdi allahsızlar... kanalı dondurmalar, ekrana kocaman d-smart logosu koymalar... bu ne saçmalıktır? 70 defa tekrarladılar, bu maçın telif hakkı d-smart'a aittir, sizi de d-smart almaya davet ediyoruz diye. anladık mna koyum, niye 80 defa reklam yapıyorsun? kumandayı tv ye fırlatmamak için zor tuttum kendimi... spiker, spiker değil saçmalıyor, kanal da kanal değil paso tırmalıyor reklam diye.. siz böyle yaptıktan sonra niye alayım ki ben d-smart'ı?
    23 -2 ... surudenayrilanidealistkuzu
  2. 2.
    kocaman logo koyup, spikerin her dakika maçı bırakıp reklam yapması, yasal yollar masal yollar anlatması, alt yazıda yetmezmiş gibi birde üsttende yazı akışı yapmaları, insanın midesini bulandırmaya yetmiştir.

(bkz: çok küfür ettim çok)
    4 ... seniseviyorum
  3. 3.
    ulan hadi digiturk'un bunu yasal olmayan yollardan yaptığını belirtiyorsun, iyi tamam. ama bizim gibi d-smart sahipleri gayet yasal ve parasını vermiş olarak izlememiz gerekirken maçın 70 dakikasında spikerin d-smart tellallığını, ekranı tamamen kaplayan logosunu ve ekranın altından üstünden geçen alt yazıları izlememek zorunda kalmamıza sebep olmuştur.

maç boyunca digiturk'e karşı "her türlü hukuki işleme başvuracağız" derken bizlerden gelecek olan hukuki işlemlere karşı bakalım ne yapacaklar?
    4 ... cerquanne
  4. 4.
    altyazını geç, ufak logonu koy banane. ama sen öküz gibi logoyla benim gözümü, spikerin 5 dakikada bir ''hakkımızı bik bik bik'' diyerekten kulağımızı sikip maçın içine ediyorsan ayıp.

gerçi ''maçlar şifresiz yayınlanacak'' diyip yayın hayatına başlayan platformdan başka ne beklenebilir ki?
    6 ... pulp fiction
  5. 5.
    Bu tarz yayın yapan kuruluşlar haklarını mahkemede arasınlar efenim. televizyondan "hakkımız yeniyo" diye bas bas bağırmak da ne oluyor. üstelik çok önemli bir maç yayında bunu yapıyorsun. yetmiyor yayının üstüne koskoca dsmart logosunu koyuyorsun. yayınladığın maç senin logon yüzünden izlenemiyor. "diğer yayıncı kuruluşu mahkemelerde sürüm sürüm süründüreceğiz" diye sürekli alt yazı geçiyor. ülkemizde böyle bir yayın yapılıyor ve rtük denen kurum da bunu seyrediyor. böyle bir yayın yapan kuruluşa çok ağır ceza verilmeli, gerekiyorsa lisansı iptal edilmelidir. eğer hukuk ülkesi isek.
    1 -1 ... ikaperno
  6. 6.
    (bkz: emre tilev)
    EDiTLiYORUM BU REZALETi HÜLEN:(#6332567)
    ... gece lampulu
  7. 7.
    tnt'nin son 3 maçı yayınlaması üzerine d smart'ın harekte geçmesidir. yaptığı ayptır evet sen önleyemiyorsan biz ne yapalım. 2 gs maçını da tnt sağolsun izlemiştim haftalar evvel.

ayrıca beşiktaş maçında spikerin defalarca ''fenerbahçe maçını d smarttan ve tnt den izleyebilirsiniz'' dediği gerçeği de mevcut.

kablolu tv var kardeşim evimde. tnt veriyor bende açıp izliyorum. hakkını git mahkemede ara.
    ... bambu
  8. 8.
    protesto ve şikayet edilmedikçe devam edecek, süregelecek olan terbiyesizlik ve ayıptır. doğan grubu gibi "ben büyüğüm ister veririm yayını ister içine edip cezası neyse öderim" mantığıyla hareket eden ve büyük ihtimalle cezalandırılmayacak bile olan bir kurum, bu yolla izleyiciyi aptal yerine koymaya devam edecektir. umarım bir bilen çıkıp bu rezil kuruluşun ne şekilde şikayet edileceğini bildiren bir açıklama yapar. uefa'ya mı şikayet edilecek ne haltsa, bir daha yayın hakkı vermesinler bu dolandırıcılara...
    1 ... ozz le grand
  9. 9.
    (bkz: d smart dışındaki dijital platform) -amk-
    1 ... yamuq
  10. 10.
    sadece fenerbahçelilere değil sporseverlere yapılan ayıptır. d smart kalitesini bir kez daha göstermiştir.
    1 ... tongue fu