bugün

(bkz: şizofreni)
yeni değil uzun zamandır silik yedikçe gelen biri öyle de bir yüzsüz.
Oo sosyalist naber ya...
Kendini her hesabıyla fazlasıyla belli eden şizo kıllı troll. insan bunu eldivenle bile sevmez, o kadar sevimsiz.
Git lan mahallemizden.
Geldin mi? iyi şimdi sıktır git l.
Kaliteli entryler girerek bazı boş beleşçileri delirtir.
Sözlükte Trabzonspor fanatizmi yapan laz beyinli.

Ulan birde diyorki Türkiye'nin en büyük takımı Trabzonspor.

Peki Türkiye'nin bundan haberi varmi..
bir insan nasıl bu kadar aptal olup trollüğü abartabilir sen en son sosyalistdin ne ara çomar oldun yoksa sende mi paralı trolsün gerçi o kadar aklın da yok ama saçma yazıların sinir ediyor şu hesabını da silse de moderasyon rahatlasam.
görsel
ilgi çekmeye çalışan, aykırı konuşarak trollük yaptığını sanan yazar.
bir baltaya sap olamamış şeddeli gavur. aldığı nefes israf. tez vakitte sesi kısılasıca parmakları felç geçiresice.
Hdp’li bir provokatör.

(bkz: engelle)
Boştur boş beleştir.
Bazı konularda haklı tespitler ortaya koyduğunu düşündüğüm bi yazar.
kim bilir kimin fake hesabı.

kendisine dava açıldığı için aktrollük yapmakatadır diye düşünüyorum.
islamofobi dışında dikkat çekecek argümanı yok zavallının.
görsel

Bir virüs ...
ilk defa rall'a katıldım. sözlüğün kalitesini iyice düşürüyor. bilgi içerikli tek başlığı yok.
karagümrük efsanesinden nuriş vedat ergin kardeşlerin yeğenidir. alayınızı mermi manyağı yapabilir dikkat edin. evet..
boşa yaşadığını düşündüğüm insan. gece intihar edecem diyordu niye hala yaşıyor la bu.ewed
ilginç bir arkadaş. Her şeye gider pozisyonda.
Klasik yobaz çomar tiptir.

Bir kaç yazar, gider... Bu tiplerin anlatabileceği pek bir şey olmuyor. Abilerinin dediklerini tekrarlarlar o kadar..
adam çaylak olmuş haberimizde yok. ee sen allah atatürk kıyaslaması yapıp atayı allahtan ileri tutarsan olacağı budur.
Kendisini tanımam ama çaylak edilmesi gerekilen kişiler arasında ilk sırada olmadığını da biliyorum.
öyle veya böyle artık buralarda olmayan yazardır.

darısı başına kardeşim.