1. 1.
    süs niyetine kullanılmayacaksa gerçek anlamda göz aldatan kızlar.

çoktur böyleleri. güzellikte parlak bir inciyi andıran o güzelim kızların bir resimden ibaret olduğunu sezmek gerçekten de hem şaşırtıcı hem de rahatsız edici. insan güzel olandan güzellik bekler ne de olsa. hiçbir boşluk başka boşluğu doldurmaz çünkü. tecrübeyle sabittir.

içimin derin kuyular kadar boş olduğu zamanlarda bir gündüz düşünün etkisinde heyecan uyandıran kalbimin boş işleri olsa gerek kendime bile layık görmediğim bir kızın peşine düştüm. nasıl ama? sanki baloda prensesi kovalayan yamalı prenstim. ulan dedim içimden bir gülse yüzüme bahar gelirdi kurak hayatıma. bir dönüp gülse bana kendimi bir şey sanacaktım hani. geri giden adımları iterek gittim yanına. yüzüne güldüm. o da bana güldü.

-merhaba sanırım sizden kaynaklanan bir heyecan yüzünden kalbimin ısrarlarına dayanamayıp onun adına sizinle konuşmaya geldim. inanın aklımın söylediklerine kalsa bu kadar tansiyona hiç gerek yoktu.

+sanırım bana sarkıntılık ediyorsunuz. yeryüzünde milyonlarcası bulunan erkekler gibi. güzellik başa bela hıh! herkes neyine güveniyorsa.

-sanırım beni hak etmiyorsunuz. daha fazla yormayacağım sizi. zira aklınız alır gibi değil dediklerimi.

hoş bir hayale ya da yağmurun inceden süslediği ıslak bir hayale baltayla girmek bu olsa gerek. hem egoist hem de kibirli. halbuki insan güzelliğinin gereği de olsa bir nezaket sahibi olabilirdi. muhatabını kırmadan ince bir cevapla yanıtlayabilirdi. sarkıntılık ne lan? ancak sarhoşların ya da abazaların dilber yaylarına saldırdığı bir eylem olsa gerek.
    4 ... talihsiz sokak kedisi
  2. 2.
    (bkz: fıstık gibi kızın yanındaki hırbo)
    ... talihsiz sokak kedisi
  3. 3.
    ülkemizde bolca bulunan kızlardır.
    3 ... mazosistateist
  4. 4.
    ekran koruyucu.
    2 ... 386dx40
  5. 5.
    Bunların var olması değil bunları el üstünde tutup , konuştuğu saçma sapan esprileri komik bulan bunlara hak ettiği değerden fazla değeri veren erkeklerin suçudur. Bu erkeklerin nesli tükenmedikçe bu insanlar her zaman el üstünde tutulacak.
    ... entelyigit
  6. 6.
    işin acıklı kısmı bunlar değil hiçbir özelliği olmadığı gibi dış güzelliği de olmayan kızlardır. dış güzellikten başka hiçbir özelliği olmadığını bilen kızlar boş kız sayılmaz.
    ... gamzedeyim deva bulmam
  7. 7.
    El üstünde tutulurlar.

Çünkü beyinsiz hem cinsim çok fazla.
    1 ... yok herif
  8. 8.
    genellikle egoları tavan yapmıştır. Benim gözümde hepsi kezbandır.
    1 ... mersi
  9. 9.
    yine de erkeklerin çoğu bu tarz kızlara bakar.
    1 ... buseyaman256
  10. 10.
    güzelliğin beş para etmez .

bu bende ki aşk olmasa .

ona göre herkes kendine dikkat etsin artık .
    1 ... tiamat