1. 1.
    Bir motto, bir slogan, bir bakış açısı.

Bu sese kulak verin.
    1 -2 ... kopstar
  2. 2.
    hiçbir şey kalıcı değildir, iç güzellik bile.
    3 ... can yucel
  3. 3.
    ben önce kalçalara bakıyorum kimse kusura bakmasın.
    1 ... ibni maymun
  4. 4.
    iç güzellik de geçicidir aslında. insanın yaşadığı bir olaya bakar.
    ... starsbom
  5. 5.
    bunun garantisini hiç kimse, hiçbir şey veremez. kalıcı olan hiçbir şey yoktur.

dış güzellik geçici de iç güzellik çok mu kalıcı? insanlar değişir. yapmam dersin yaparsın, etmem dersin edersin, ben böyleyim dersin bir süre sonra eski halinden eser kalmaz. fikirler değişir, düşünceler değişir. duygu ve hisler de keza. yumuşacık kalpler gün gelir bir taşla eşdeğer sertliğe ulaşır.
    8 -2 ... essy
  6. 6.
    onemli olan ic guzelliktir.... Elbiseler cikarilacak,sutyen, string cikarilacak, iste gercek guzellik ortaya cikan icteki guzelliktir.
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  7. 7.
    Hı hı anladım canım, hadi şimdi tavlayamadığın ve hiçbi zaman da tavlamayı başaramayacağın kızı düşünerek yatağına yat ve zırla.
    1 -1 ... turin
  8. 8.
    fransız düşünür jacques lacan'a göre güzel görünmek için ne kadar çabalarsanız çabalayın, nasıl davranırsanız davranın karşıdaki kişinin sizi kendinizi algıladığınız gibi basit biçimde algılaması mümkün değildir. çevremizdeki bireylerin kafasında kendimizden ödün vererek yaratmaya çalıştığımız imajın onların bizi algılayış biçimi üzerindeki etkisi oldukça düşük düzeydedir. özellikle ikili ilişkilerde insanların birbirine karşı duyduğu çekimin sonra ermesinin sebebi, birbirlerini çok iyi tanıdıklarını zannedip esasında gerçek kimliklerinden bihaber olmalarıdır.

fakat vazgeçmeyi düşünmeden sevdiğimiz, hayatımızda uzun süreli olarak yer vermek istediğimiz kişilere dair yarattığımız tasarımlar ve kurgular kolay kolay sarsılmaz. bu tarz ilişkilerde, ötekinin hakikatine karar verme aşamasında bizi zorlayan kısım, karşıdaki kişinin iç ve dış güzelliğinden ziyade onunla ilgili ne hissettiğimizden emin olamamaktır.

genel kanının aksine geçici olan sadece dış güzellik değildir. hepimiz değişiriz ve bir gün sevdiğimiz insanın sandığımız kişi olmadığını anlamamız işten bile değildir. bu yüzden ne iç ne de dış güzellik bize gerçek sevgiyi verebilir. bütün kusurlarına, güzellikle uzaktan yakından alakası olmayan davranışlarına rağmen birini sevebilmektir zor olan. köklü ve sarsılmaz bağların temelleri ancak böyle atılabilir.
    11 -2 ... kahraman arketipi
  9. 9.
    Dünyanın en harika en güzel kadını annemin bile yaşlanınca o mumuşak yüzü buruştuysa cidden dış güzellik geçici. Ama o hala merhametli, hala içten, hala düşünceli ❤
    3 ... potluvese
  10. 10.
    alain delon 83 yaşında, adam hâlâ yakışıklı. dış güzellik geçici olamaz.
    1 -2 ... hektisch