1. 1.
  Gerçekten öyledir, iç güzellik daha önemlidir diyenlere bakmayın, söyledikleri tamamen yalandır.
  7 -5 ... uzman katil
 2. 2.
  iç güzelliğe sadece organ mafyası önem verir.
  19 ... paranormal kadin
 3. 3.
  Günümüz şartlarında kabul gören gerçektir. Ama gel gör ki güzellik gelip geçicidir, gerçi iç güzelliği de kimi zaman öyle.
  5 ... mecruh
 4. 4.
  hadi lan oradan! Adriana Lima gibi karın-sevgilin olacak ama karakterde beş para etmeyecek ve sen bu duruma katlanacaksın öyle mi? Ya da Brad gibi kocan olacak ama yine karaktersiz olacak ve bu adamı sırf yakışıklı diye sevmeye devam edeceksin öyle mi? Öyleyse malsınız.
  2 -1 ... volodex
 5. 5.
  insan yapısı gereği karşı cinsi içgüdüsel olarak üreme partneri olarak görür. bunu direk olarak aklından geçirmese de içinde yatan düşünce budur. daha güzel karşı cins demek daha güzel üreme demektir. insanın içinde yatan bu düşünceden dolayı dış görünüş tabii ki önemlidir.
  1 ... biteviye
 6. 6.
  hayattaki en acı gerçektir.
  3 ... cool cat
 7. 7.
  Öyledir . ic guzellik onemlidir deyinlerin hepsi mutlaka dis gorunusle ilgilenirler.
  5 ... wintersunn
 8. 8.
  iç güzellik fakir, gariban için vardır. Fakir fukara evlendiği zaman dikkat edin " huyu güzel olsun, dış güzellik geçici " diye teselli verilir. Bizim dindar imamlara, hocalara bakın; hepsi dindar çevrenin fizik olarak çirkin, ahlak olarak en saliha kadınlarını nikahlarlar. Ben son 10 yıldır bu konularla ilgileniyorum. islam dinine en büyük darbeyi hacılar, hocalarmı yoksa kafirler mi vurmuş bir görün.
  2 ... malazgirt40
 9. 9.
  kismen dogru. istisnai olarak meydana gelen gönül baglari da yok degil.
  mesela x bir görüntüye sahip birinden asla hoslanmam dersiniz. bir bakarsiniz o x görüntü sadece birinde size cekici gelmeye baslar. cünkü onu tamamlayan seyler yakalarsiniz.
  bu, duygularimizin dis görünüs üzerindeki düsüncelerimizi yumusatmasi olarak tanimlanabilir.
  1 ... missedy
 10. 10.
  araba satın alacaklara tersi tavsiye edilir. geçen dış görünüşüne kapılarak araba alınmaması, alınacak aracın mutlaka kullanılarak test edilmesi gerektiğini söyleyen bir yazı okumuştum. hatta o tipini beğenmediğiniz araçları da kullanın, beklediğinizin aksine o araç kullanım ve iç tasarım açısından daha çok beğeninizi kazanabilir şeklindeydi. dış görünümü güzel fakat kullanımını ve iç tasarımını sevmediğiniz araç yerine dış görünümü güzel olmayan fakat kullanımını ve iç tasarımını beğendiğiniz aracı tercih edin diye tavsiyede bunuyordu o yazı. aslında mantıklı bir görüştür. gerçi bu insanda da aynıdır; çok güzel fakat anlaşamadığım kız arkadaşım olacağına, pek fazla güzel olmayan fakat kafama uyan birisini tercih ederim.
  -1 ... dalgamaya