bugün

yorumsuz...

Bebek gibi sevildiğini söyledi, kilosu nedeniyle "Hangi büyü" diye sorularına maruz kaldı... "Dış görünüş ilişkide önemli mi" tartışması çıkarken genç kıza destek mesajı yağdı.

https://twitter.com/odatv...frZmmTTiyQsqEsrA&s=19
Ke sin lik le..

Aldatma taraftarı değilim + şekilciyim.. aldatacağıma boşanırım, ki boşanmak yapmadığım şey de değil.. kendime de çok dikkat ediyorum ve bu kadar kazanımıma karşılık bem çirkin bulduğum biriyle birlikte olacağım, salağın teki gidip barbie gibi kızla takılacak.. yok öyle şey..
görsel
Değil mi?
cok onemlidir efm.
(bkz: a day of an abaza)
Yani bence bir taraf çok güzel ya da çok yakışıklı diğer taraf ise tam tersi ise bana o ilişki gerçek aşk gibi geliyor ama çevreden insanların o yakışıklı ya da güzel olana söylediği şeyleri düşünemiyorum. Dedikodusu çok yapılacak ilişki kısaca.
Ama bence önemli ben bana denk ya da biraz daha bana göre iyi görünen birini isterim yanımda.. Demek ki ben gerçek aşk istemiyorum anlamı çıkmasın burdansjdj.
önemli olabilir.
sözlükte aşko ablalara sormak lazım.
Önemli ancak tek kriter değil. Çok güzel ya da yakışıklı ama hiç konuşamadığınız biri ile olmaz. iletişim kurabilmek, paylaşabilmek de çok önemli.
Kimse kimseyi yemesin. Ay aman efendim karakteri olsun, saygılı olsun, sevsin, koksun daha önemli diyenler olacak şimdi.

ilk tipinden etkilenirlersin. Sonra bu sayılanlar gelir.

Evet.
Öyle bir zaman gelecekki tip ve teknoloji sayesinde belki beden bile değiştireceğiz yani beden tamamen araç. Yada sevdiğin birinin yüzüne mesela kezzap döküldü onu sevmekten vazgeçemezsin eğer vazgeçerim diyorsan sen sevmemissin sadece egonu tatmin etmek için mal almışsın demektir.
Önemli bence, birbirine benzemeyen çiftlerin ilişkilerini de gerçekçi bulmuyorum açıkçası. Dört bi yanımızdan sahtelik aktığı için çoğu zaman anlayamıyoruz gerçek aşk sevgi vs. Ama bir umuttur yaşamak.
Çirkinler okşijen tüketmesin lütfen.
Dış görünüş her şeydir. Kadın için de, erkek için de ilk önemli kriterdir. Dış görünüşte sınıfta kalan kişiyle kadın da, erkek de ilişki başlatmaz.

Sadece sıfırı tüketmiş, yolun sonuna yaklaşmış, çocuk yapabilmek için kısıtlı zamanı kalmış çaresiz kadınlar tipe bakmazlar. Bu da takribi 28-35 yaş aralığı civarına geliyor. Sağlıklı bir erkek ise sperm sayısı yeterli geldikten sonra 70 yaşında bile baba olabileceği için tipsiz kadına hayatta bakmaz. Bakıyorsa da yokluktadır ve çulsuzdur.
Başlangıçta önemli sonra önemsiz
Dış görünüş bütün her şeydir. Hadi karakterin bir nebze bozuk olsun. Tavırların bozuk, orantısız bir nebze de ayarsız olsun. Elin kızı gider başkaları ile taklabilir ama istisnasız bütün günlerin şafağında kendisini o gezdiği adama değil sana sunmaya gelecektir. Her zamanda güzeli yakışıklıyı arzulayacaktır. isterse dengesizin önde gideni olsun. Bu böyledir. Dünyanın hiçbir yerinde sapmaz.