1. 1.
  ruh güzelliği kalıcı olsa da ilk başta dikkati çeken fiziksel güzelliktir..bu gerçek inkar edilemez..
  4 -1 ... htcbrc
 2. 2.
  kalın kemiklerle doğru orantılı önermedir.
  3 ... toliveistodie
 3. 3.
  dogruluk payi %50dir. örnegin dünya'nin en yakisikli/güzel insanin iq seviyesi 1 yasinda ki çocuktan çok daha düsük ise dis görüntüsünün önemi koca bir hiçtir. örnekler çok bu konuda. tabi ki dis görüntüde muhakkak önemli ama o dis görüntüyü 60 yil sonra görmek var birde. eger seviyorsan ve deger veriyorsan kisiye,dis goruntusunu görmemeye basliyorsun zaten. çünkü derinliklerde öyle sakli güzellikler vardir ki zamanla gün isigina çikar.

  (bkz: polyanna)
  7 -1 ... antihanzo
 4. 4.
  öyle olması umut edilen ; ama ne yazık ki bir türlü olamayandır.*
  3 ... eksiltili cumle
 5. 5.
  önemli olan ruh or*spu olmasın varsayımının eş anlamlısı.
  4 ... scary59
 6. 6.
  (bkz: gelgelelim ki ruhlar aleminde yaşamıyoz)
  7 ... the vali
 7. 7.
  bir erkek yalanıdır. her zaman aynı lafı söylerler ama kollarında da güzel kızlar olsun isterler. bakımsız diye tabir ettikleri ama aslında huyları çok güzel olan kızlarla hiç ilgilenmezler.
  8 ... platinum
 8. 8.
  en evrensel yalandır.
  2 -1 ... septik
 9. 9.
  birgün mecnuna sormuşlar.

  "leyla'dan daha güzel kızlar var ülkede, neden leyla?"

  mecnun şu şekilde cevap vermiş.

  "leyla benim için bir şekil değildir, leyla kadehimdeki şaraptır. altın, yakut, zümrütten yapılmış bir kadeh getirseniz ama içindeki sirke olsa olur mu? önemli olan şaraptır, sunulduğu kadehin, tasın ne önemi var der."

  önemli olan kadehteki şarabı görebilecek bir aşk, şevktir. aşk nedir derseniz şudur diyemem. ama aşk şekil değildir, güzellik değildir bunu diyebilirim.

  alıntı: (bkz: aşk/#4796189)
  15 -1 ... coolgoose
 10. 10.
  genellikle bir ilişkiye başlamadan önce kişilerin birbirlerine karşı söyledikleri ilk yalandır. madem dış güzellik önemli değil o zaman neden sadece yakışıklı erkeklerin sevgilileri var yoksa iç güzellikleri dışamı vurmuş. hiç sanmıyorum her gece başka kızla sabahlayan içi kötü dışı güzel birçok arkadaşım var. bide neden sadece güzel kızların peşinden koşuluyor.
  1 -1 ... by shadow