1. 1.
  çok doğru olan bir tespit. eğer boyunuz 1.90 ve eli ayağı düzgün biriyseniz çok üst düzey zekanız, üst düzey eğtiminiz olmasada işe alınırsınız. bayanlarda bu oran binlerce kat daha önemli. inanılmaz güzel bir bayanın iş bulamama olasılığı imkansız denecek kadar azdır. ama erkekler için böyle bir konu söz konusu değil. erkekler zaten normalde eşit varlıklardır. böyle bir şeyin olmasını pek sevmesemde. gerçek budur.

  kimse 1.50 boyunda çirkin bir kızı, 1.80 boyunda güzel bir kıza tercih etmiyor. kimse yalan söylemesin kardeşim. olay bu. yok dış görünüş önemli değilmiş felan filan. hepsi yalan hepsi traş. *
  4 ... efsane yazar
 2. 2.
  yerinde bir tespit.
  ... gogarfi
 3. 3.
  yanlış bir tespit. iş görüşmesinde önemli olabilir fakat yeni biriyle tanışırken onun konuşmaları, mimikleri ve jestleri dış görünüşünün önüne geçer.
  2 ... catstark
 4. 4.
  doğruluğunun sebebi; insanların ilk etapta dış görünümü görmesinden ileri gelen tespittir. zira yeni tanıştığınız birinin karakterini tahlil edemezseniz fakat dış güzelliğinden ötürü aranızda bir elektriklenme olabilir.
  ... lefter bartu de souza
 5. 5.
  doğru tespit mi yanlış tespit mi tartışmaya girmem lakin dış görünüşün çok önemli olduğu sugötürmez bir gerçektir. şahsım adına söyleyebilirim ki; sırf çalışanları güzel ve bakımlı oldukları için tercih ettiğim bankalar var ."ne abaza herifsin ya qweqwrqw" diyenler olacaktır mutlaka ama doğanın kanunu budur. iş görüşmesini baz alırsak da dış görünüş değil ilk izlenim önemlidir zannımca.
  ... pause break
 6. 6.
  manevi bir dünyada yaşamadığımızdan kelli olması olağan bir durumdur. yalnız "çok önemli" ibaresini abartılı oluyor, evet önemlidir fakat bir insanın "insaniyet"inden daha önemli değildir.
  ... ekipler amiri kenan
 7. 7.
  günümüz dünya koşullarında önemlidir. gerek kadın-erkek ilişkilerinde olsun, gerekse çalışma ortamlarında olsun insanlar dış görünüşlerine göre değerlendirlirler. bulunduğumuz hızlı iletişim çağında her birey karşısındaki kişiyi akıl ve yetenekleri ile değil, ilk önce dış görünüşüyle değerlendirir ve ona göre bir yargı yükler. bu yüzden dış görünüş her zaman önemli olmakla birlikte, bu önemini git gide artırmaktadır.
  1 ... nevriye budak
 8. 8.
  Hoş görünümlü bi insan herzaman bir adım öndedir bu lanet dünyada denerek desteklenen düşüncedir . Doğrudur.
  3 ... aaad
 9. 9.
  ruhlar aleminde yasamadigimizin kanitidir.
  ... lifeanddeath
 10. 10.
  cidden olmaması gereken ama evrimsel bir geçmişi olan bir gerçek.

  dış görünüş bazen okuldaki kanaat notları gibi fark yaratabilir.
  ... basketbol asigi