1. 1.
  insanların genel hezeyanı olan güzel/yakışıklı sevgilim olsun anlayışına örnek olması gereken kız. her gördüğü güzel kıza off keşke sevgilim olsa diyen erkeğin beyninden şüphe ederim, zira bi ilişkiyi karşıdakinin vücut hatlarıyla sürdürmeye çalışmıyorsunuz. onun beyni ve iç güzelliğiyle sürdürürsünüz o ilişkiyi. bu yüzden güzellik, güzel bir hediye paketine sarılmış kırık bi vazodur benim gözümde. ve o hediye paketi değil, vazodur içine çiçek koyacağın. çok şiirsel oldu lan.
  3 -2 ... grb 050904
 2. 2.
  (bkz: yeme beni niyazi)
  1 ... birinin hayati
 3. 3.
  insanın günlerce yatağa mahkum olup, aylarca da ölü gibi dolaşmasına sebep olan, uzak durulması gereken kız.
  ... cedrus
 4. 4.
  (bkz: kesilen karpuzun kelek çıkması).
  5 ... oath
 5. 5.
  ''inanmazsanız inanmayın götler.''

  bir inci sözlük yazarı
  3 -1 ... grb 050904
 6. 6.
  (bkz: kaşar kız modeli)
  1 ... kalbini de kirarim seni de
 7. 7.
  ampulsüz avize gibidir. tabii, ışık ihtiyacına göre. çirkin içlik, görece kimin insiyatifi altına girmiş, bilemedim ben..
  ... ledzeppelin
 8. 8.
  (bkz: ideal kiz)
  2 ... jaheira
 9. 9.
  aşmış yaratık kategorisinin nadide başlığı olan kız cinsinden bahsediyorsak önce o önümüzü bir toparlayalım. *
  bi kere bu sözlükte * * türkçe tespit attırıp da okuduğunda kendinden kıllanmayan adamın kalkıp mükemmel cinsiyet hakkında böyle esip gürlemesie, hakikaten sie bir durum aslında.
  *
  yok ya dövmem, ama içi çirkin kız yoktur, size yamuk yapmıştır, kuzudur o kuzu. halbuki azıcık okşasan geçicek, öpsen falan. sevgililer günü de geliyor, asabiyet bundan sanıyorum.
  ... mualla
 10. 10.
  insanı muallakta bırakıyor bu. ha ben salağım dimi, güzel de olsa kızın içi mal olsun, onla yine de takılayım. şu an 4 tane sevgilim var benim. hepsini çok seviyorum...
  -1 ... grb 050904