bugün

devlet bahçeli tarafından söylendigi iddiası var. Bizim ülkede boyle birşey olmadıgindan şili devleti üstüne alınabilir.

https://www.google.com/am...ne-de-luzum-yoktur,969216
Kesin kosta rika el cumbero talebienta mahallesi muhtarı demiştir.
Türkiyede kurulmasına inanamadığım cümle, kurana ırkçı, faşist muamelesi yapılır genelde.
türkiyede kurulmasına inanamadığım cümle, kurana vatan haini muamelesi yapılır genelde.
Sayın başkan bunu ittifak ortağına söylemeniz lazım. Göçmen mevzunlarına pek bir fransızlar.
Sen senelerce ortaklığın bozulmasın diye sessiz kal, yancılığa devam et, sonra seçim kaygısıyla yavaş yavaş konuşmaya başla.

Geçti artık ihtiyar, gençler sandığa gömecek sizi.
türkiyeyi libya ırak suriyeye çevirme planıdır.

80 sene daş gibi yıkılmadan ayakta kalan ülke 20 senede adım adım bok yoluna gidiyor.
oyu moyu bilmem ama mesele gayet açık. cumhur ittifakı ittire ittire devam ediyor. mhp seçmeni durumdan aşırı rahatsız. artık bu sığınmacıların defolup gitmesini türkiye'nin %90'ı istiyor.

akp inatla göndermemeye devam ederse sandığa gömülecek. çünkü milletin artık tahammül edecek gücü kalmadı. bu seçimin kaderini sığınmacıları siktir etmeyi vaadeden parti belirleyecek.

devlet bahçeli bu tipleri göndermenin elzem olduğu söylemekle çok haklı. ulu önderimiz atatürk'ün dediği gibi türk milleti çok zor ayağa kalkan ama ayağa kalkınca da yerine oturtulamayan bir millet. türkiye cumhuriyeti vatandaşları yani türk milleti türk, kürt, çerkes v.b. fark etmeksizin burnundan soluyor. hiçbir ortak noktamızın olmadığı bu tiplerle yaşamak istemiyoruz.
çok doğru bir açıklama. bizim bu pezevenklerle aynı millet olmamaız imkansız. ülke yanarken sahilde nargile tüttüren orospu çocuklarının benim vatanımda işi yok! bu ülkede bir savaş çıksa hepsi buradan kaçar. kendi ülkesini korumamış korkak götverenler burada mı duracak? yangında bile yardım etmediler.

dün azerbaycan türkiye'ye 500 kişilik yangın söndürme ekibi, erzak, içme suyu ve yangın söndürme uçakları gönderdi. kazakistanlı soydaşlarımızdan burada yaşayanlar millete içme suyu taşıdılar. benim kardeşim, soydaşım bunlardır. gerisi türkiye'nin sırtına yük.
Valla MHP seçmeninin şu an en çok istediği iki şey var:

1. Sığınmacıların gönderilmesi
2. Cumhur ittifakının bitmesi.

MHP seçmeni partisini kolay kolay bırakmıyor ama AKP stepnesi olmak da istemiyor. Bunu pek çok mhpliden duyuyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.