1. 1.
  düzenli olarak da rejimin bozulduğuna delalettir.
  2 ... purenelia
 2. 2.
  pazartesidir pazartesi.
  2 ... bumerang
 3. 3.
  genelde her pazartesi rejime başlanılır.. hemen ertesi gün kendine yeme izni verir.. bunun sonucu da bir türlü kilo verememektir..
  1 ... htcbrc
 4. 4.
  her pazartesi düzenli olarak başlayan, ancak her cumaya düzenli olarak gelemeyen rejimdir. çoğumuzun yaptığıdır, orada misler gibi çikolatalar, hem de antepfıstıklı çikolatalar, dururken ve bir adet düşüncesiz baba onları önünüzde götürürken, önünüzdeki diyet krakerlerden aynı zevki almaya çalışmak çok zor...
  1 ... hatshepsut
 5. 5.
  (bkz: düzenli olarak yemek yemeye başlamak)**
  ... passion
 6. 6.
  her insanın yapacak iradeyi gösteremeyeceği eylemdir. iradesiz olan insanlar için her pazartesi başlar o pazartesi bitmeden diyet bozulur. * *
  ... susacak var
 7. 7.
  Entry başlığına uygun olarak: metabolizmanın hızlandığı mevsim geçişlerinde (ki bu genellikle mart ortası ve eylül ortası gibidir) başlayan ortalama 100 gün süren diyettir. Bu 100 gün boyunca beslenme düzeninden 10 günde bir 300kalori azaltılarak bunun yanında kardiovasküler çalışma sayısı arttırılarak yada süresi uzatılarak düzenli bir rejim izlenir.
  ... 3rsin
 8. 8.
  her yıl, her hafta, her pazartesi yaptıgım, ama bugun kesin başladım evet, spora daha başlayamadım da o da gelecek hafta ancak.
  ... yenilmis tirnaklar
 9. 9.
  tehlikeli olandır , esed ve despot rejimlerden uzak durunuz.
  ... taksiciye yol soran sperm
 10. 10.
  Başlayacaksan diyet dışındakileri evden uzaklaştırmak gerekir.
  ... sosyal les