1. 1.
    tübitakın elektirkli araç yarışmasında derece isteyen bu tasarım harikası araca öğrenciler ünlü islam alimi harezmi adını vermişler bu olağanüstü tasarımla dereceye gireceklerinden benim şüphem yok(!) en azından isminden.

http://www.ensonhaber.com...stalik-eseri-harezmi.html
    1 ... one of the old ones
  2. 2.
    Bir araçtır. Arkadaşlar anlıyorum emek vermişsiniz falan ama çöp poşetine mi geçirdiniz arabayı ne yaptınız böyle.
    1 ... sivil
  3. 3.
    iddialarina gore 4 yil boyunca gece gunduz calisarak uretmisle bu araci.

129 gunde devrim arabasini ureten muhendislerin kemikleri sizliyor lan mezarda.

bak kullanirliligi veya calisma prensibi falan guzel olabilir yani calisilmis sonucta tamam ama herhangi bir kaporta ustasina deseniz size sundan yuz kat daha guzel bir dizayn cizer ve karoseri yapardi yani abi her seyi duzensiz ve bastan savma yapmak zorunda mi lan bizim insanimiz.
    1 ... wake up neo
  4. 4.
    Ayıp olmasın diye eleştirmiyim diyorum bende emek söz konusu tabi ki ama bu arabanın güvenliği ile ilgili neye çalışıyorlarmış halen merak ettim. Bu arabayla yola çıksalar 5 dakika sonra sadece tekerlekler kalır zaten.

Neyse yine de emek vermişler.
    1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Belki Ozellikleri iyi olabilir. Belki cokta tasarrufludur. Ancak bu nasil bir tasarimdir amina koyayim? Bu ney lan?
    ... geahpisipisi
  6. 6.
    "göz var izan var hic mi aerodinamik dersi almadi bu ögrenciler?" diye bi elestiresim geldi.

sonra da bütcenin engel oldugunu düsünüp, ellerinden bunun geldigini saniyorum. bir dahaki calismalarinda detaylara daha fazla önem verirler diye umuyorum. yillardir bu tür projeden birsey ögrenilmediyse; direk baska alanlara yönelmeliler.
    ... kultursuz dinazor