1. 1.
    otomatik vites şanzıman indimi görürüm ameleliği ..

bu arada kas falan olayı yalandır araba kullanmanın zevki el -manuel vitesli araç kullanmadan geçer.
    artık araç kullanmaktan nefret ediyorum ama iddia ederim 60 derece yokuşta bile debriyaja zarar vermem.
    en basiti üsküdar setbaşı'nda 19 no'lu sağlık merkezinin olduğu sokak baba yokuştur kışın bırak kar yağışını biraz yağmur sert yağsın yine bırak çıkmayı inmesi derttir ,derttir dediğim araç değil yaya için aracı sen düşün.
    çıkarken frene ihtiyaç duymazdım,inerken de vitesle inerdim.,bu dediğim kullanılacak yol değil orası ancak zevk için .

otomatik vitese itiraz etmem rahat olay, trafik olan şehirlerin içi için ideal ,hatta artık geriye kayma olayı bile yok gelişmiş araçlarda önden vurma da ,ama el vitesi aracı kullandığının farkına ve zevkine varırsın.

şunu da yazayım artık otomobil kullanmak kişiye işkence ve zulümdür. ümraniye çakmak'tan üsküdar'a 1,5 saatte hatta 2 saatte gelinir mi?
    al akbili /istanbul kart en baba otomobil senin ,bas üsküdar'dan 25 dakikada bilemedin 30 çekmeköy'desin.
    2 -1 ... baris hemen simdi