1. 11.
  iyice yayılmaya çalışıyorlar tiwitter hesapları falan açıyorlar. söyledikleri tek şeyse "siz popüler olan düşünceye körü körüne inanmışsınız".

  ulan geri zekalı bundan 700 yıl önce popüler olan düşünce dünyanın düz olduğu yönündeydi, insanlar körü körüne inanıyor kutsal kitaplarda harıl harıl işleniyordu tepsi boğa falan. galile tek başına çıkıp dünya yuvarlak dediğinde meydanda asıldı kafir münafık kutsal kitaba hakaret ihanet diye.

  birde tutturmuşlar nasa şöyle kandırıyor böyle kandırıyor, photoshop falan. dünyanın uzaydan çekilmiş ilk görüntüsü 1967 de opllo tarafından çekilen görüntüsü. ve halen aynı görüntüye sahibiz, bi araştır bakalım işlemcili bilgisayar ilk ne zaman üretilmiş bilgisayarda fotoğraf düzenlemek ilk kimin ne zaman aklına gelmiş.

  adam o koca poposunu bilgisayarın başından kaldırmaya üşeniyor sorsan 3 gündür sıçmaya gitmemiştir "koca popom sandalyeden kalksa ne yaparım ben" diye.

  madem öyle bir iddan var, ilkokul bebeleri yapıyor bu projeleri içini gazla doldurdukları bolona kamera ve paraşüt bağlayıp salıyorlar, termosfere geldimi balon patlayıp düşüyor kamera ve gidip bulup inceliyorlar. yap böyle bir proje kendince. yada tak sırtına çantanı çık dünyanın en yüksek tepelerine dağlarına oradan araştır, mal gibi "nasanın bayrağındaki dünyayla bizimki uyuyor" yok "dünya hareket ediyorsa uçak sabit kalsın istediği yere ulaşır" gibi saçma sapan şeylerle kendini küçük düşürme, sabi sübyanın aklını karıştırma mal oğlu mal.
  9 -3 ... devy jons un piposu
 2. 12.
  sadece şu geçerli zamana ait yeri izleyin sonra zaten başa sarıp izleyeceksiniz:

  https://youtu.be/TrJXEKku-ng?t=793
  2 -1 ... ismailbert herkelstein
 3. 13.
  Doğrudur. Dünya yuvarlak olsaydı eğimden dolayı yürürken yokuş aşağı iniyormuş gibi hissetmemiz gerekirdi. Bu olmadığımızdan dünya düzdür.
  -1 ... draculaya inanmayan sivrisinek
 4. 14.
  uzaylı görürseniz sakın bu teoriden bahsetmeyin, sizi kaaleye bile almaz.
  5 -1 ... theagent
 5. 15.
  hakkında biraz önyargısız yaklaşıp bilgi edinmeden çöpe atılan teoridir. ulan kanser edersiniz siz adamı.
  2 -2 ... ismailbert herkelstein
 6. 16.
  Dikkat çekmek için ortaya atılmış bir teoridir.
  4 -1 ... frankie fuckin four finger
 7. 17.
  https://i.ytimg.com/vi/lQ663km45sE/maxresdefault.jpg
  -1 ... trailblazer
 8. 18.
  yani bunca yıldır öğrendiklerimizin bir şekilde yalan olması insanın canını sıkıyor lakin alçak yörünge muhabbeti hemen şu link => https://video.uludagsozluk.com/v/alçak-yönrüngeyi-geçemeyip-aya-ulaşmak-163661/  ve güneş tutulmalarının tam tutulma şekilleri kafa karıştırıyor.

  onun linki de hemen şurda => https://video.uludagsozluk.com/v/dünyanın-yuvarlak-olması-saçmalığı-163677/  kafa yormak lazım.

  ha şu da var millet yiyecek ekmeğe muhtaçken dünya düz olsa ne olur olmasa ne olur orası da ayrı mesele tabi.
  1 ... nekros
 9. 19.
  Fiziksel olarak mümkün olmayan olay.
  3 -2 ... schwein
 10. 20.
  azıcık bilimden anlıyorsanız şu videoyu izleyin ve düz dünya saçmalığına bir son verin artık.

  https://video.uludagsozluk.com/v/düz-dünya-teorisi-167047/

  1 ... latte addict