1. 1.
  insanı harbiden düşündüren teori.

  laan yoksa??
  8 -1 ... asi horoz
 2. 2.
  Güney kutbu nerede peki bu düşünceye göre?

  edit: ilk 20. dakikaya geldim. Unutmadan yazmalıyım. Bu videoyu yapan arkadaşlar 3 boyutlu çekim yapan kamera da icat edip nasa'ya hediye etsinler. Adamlar tabiki de farklı yerlerdeki görüntüleri birleştirmek zorunda. Devasa cisimlerden bahsediyoruz. Adı üzerinde, "çekilen fotoğraflar birleştiriliyor.". Neden? 3 boyutlu model oluşturmak için. 2 boyutlu fotoğraflara bakarak neyi anlayabilirsin ki? Bir diğer mevzu, mevsimler. Güneşin oğlak ve yengeç dönencesi üzerinde hareket ettiğini söylemiş, ama bir kanıt sunup bir yere dayandırmamış. Kendi kanıtlarını anlatırken bile "kuzey/güney yarım küre" olarak bahsediyor. Küre tanıdık geliyor değil mi? Neyse. . . Devam edeceğim.

  edit: bu saçmalığı izlemeye daha fazla devam edemem. Birincisi, hükümetler neden böyle bir durumda bu bilgiyi bizden saklasınlar? ikincisi, amerika yalan söylüyorsa, rus kozmonotlar da mı yalancı? üçüncüsü, uzay asansörleri gibi dev projeler "küre dünya modeli" için tasarlanan projeler. Eğer dünya düz olsaydı ve hükümetler bunu saklamak isteseydi, ilk olarak böyle büyük projeleri sabote ederlerdi. Kaldı ki, hükümet çatısı altındasın. Bunu bilseler ve bilenleri susturmak isteseler, sen o videoyu bile youtube'a atamazdın. Geçin bunları.
  12 -6 ... sedat poker
 3. 3.
  https://www.youtube.com/w...v=IgfoueUaOQc&t=1220s
  1 -1 ... asi horoz
 4. 4.
  Neresinde düşündürdü mesela?
  (bkz: troll le bilimi karıştırmak)
  3 -1 ... mahmut sezar
 5. 5.
  (bkz: dünya delikanlı olsa yuvarlak olmazdı)
  10 ... baby yoda
 6. 6.
  Şaka sandım.
  Gercekten buna inanabilmek için eğitimi ilkokul 3 düzeyinde kesmek gerek.
  Newton anlatılırken uyuyor muydunuz arkadaşlar?
  13 -8 ... strawberry blonde
 7. 6.
  Yanlış olan teoridir. Dünya aslında bir konidir. Koninin ucu da ağrı dağıdır. Evet.
  9 -2 ... asyali praetor
 8. 7.
  Her şeyde komplo arayan zihinlerin sıkça kullandıkları argüman. Belgesel falan çekiyorlar bu konuyla alakalı. Bayağı ciddiler yani.

  Öncelikle yeterince yüksek bir gökdelen buluyoruz. Ondan sonra tepesine çıkıp denize falan bakıyoruz. Hiç olmadı profesyonel bir makineyle fotoğrafını çekin. Yuvarlak olduğunu görüp durumu kabulleniyorsanız yavaşça gökdelenden aşağı inin. Eğer inanmadığınız bilmi kullanarak yuvarlaklığa açıklama getirmeye çalışıyorsanız gökdelenden aşağı atlayın ve bizi kendinizden, kendinizi de bizden kurtarın.
  3 -1 ... gok bilge
 9. 8.
  işte ispatı buradadır. 4dk ayırıp izleyin ve kendinizi derin düşüncelere sevk edin.

  https://m.youtube.com/watch?v=8jVgMuTJlWI
  1 ... refn r
 10. 9.
  iyice yayılmaya çalışıyorlar tiwitter hesapları falan açıyorlar. söyledikleri tek şeyse "siz popüler olan düşünceye körü körüne inanmışsınız".

  ulan geri zekalı bundan 700 yıl önce popüler olan düşünce dünyanın düz olduğu yönündeydi, insanlar körü körüne inanıyor kutsal kitaplarda harıl harıl işleniyordu tepsi boğa falan. galile tek başına çıkıp dünya yuvarlak dediğinde meydanda asıldı kafir münafık kutsal kitaba hakaret ihanet diye.

  birde tutturmuşlar nasa şöyle kandırıyor böyle kandırıyor, photoshop falan. dünyanın uzaydan çekilmiş ilk görüntüsü 1967 de opllo tarafından çekilen görüntüsü. ve halen aynı görüntüye sahibiz, bi araştır bakalım işlemcili bilgisayar ilk ne zaman üretilmiş bilgisayarda fotoğraf düzenlemek ilk kimin ne zaman aklına gelmiş.

  adam o koca poposunu bilgisayarın başından kaldırmaya üşeniyor sorsan 3 gündür sıçmaya gitmemiştir "koca popom sandalyeden kalksa ne yaparım ben" diye.

  madem öyle bir iddan var, ilkokul bebeleri yapıyor bu projeleri içini gazla doldurdukları bolona kamera ve paraşüt bağlayıp salıyorlar, termosfere geldimi balon patlayıp düşüyor kamera ve gidip bulup inceliyorlar. yap böyle bir proje kendince. yada tak sırtına çantanı çık dünyanın en yüksek tepelerine dağlarına oradan araştır, mal gibi "nasanın bayrağındaki dünyayla bizimki uyuyor" yok "dünya hareket ediyorsa uçak sabit kalsın istediği yere ulaşır" gibi saçma sapan şeylerle kendini küçük düşürme, sabi sübyanın aklını karıştırma mal oğlu mal.
  9 -3 ... devy jons un piposu