1. 1.
  insanı harbiden düşündüren teori.

  laan yoksa??
  8 -1 ... asi horoz
 2. 2.
  Güney kutbu nerede peki bu düşünceye göre?

  edit: ilk 20. dakikaya geldim. Unutmadan yazmalıyım. Bu videoyu yapan arkadaşlar 3 boyutlu çekim yapan kamera da icat edip nasa'ya hediye etsinler. Adamlar tabiki de farklı yerlerdeki görüntüleri birleştirmek zorunda. Devasa cisimlerden bahsediyoruz. Adı üzerinde, "çekilen fotoğraflar birleştiriliyor.". Neden? 3 boyutlu model oluşturmak için. 2 boyutlu fotoğraflara bakarak neyi anlayabilirsin ki? Bir diğer mevzu, mevsimler. Güneşin oğlak ve yengeç dönencesi üzerinde hareket ettiğini söylemiş, ama bir kanıt sunup bir yere dayandırmamış. Kendi kanıtlarını anlatırken bile "kuzey/güney yarım küre" olarak bahsediyor. Küre tanıdık geliyor değil mi? Neyse. . . Devam edeceğim.

  edit: bu saçmalığı izlemeye daha fazla devam edemem. Birincisi, hükümetler neden böyle bir durumda bu bilgiyi bizden saklasınlar? ikincisi, amerika yalan söylüyorsa, rus kozmonotlar da mı yalancı? üçüncüsü, uzay asansörleri gibi dev projeler "küre dünya modeli" için tasarlanan projeler. Eğer dünya düz olsaydı ve hükümetler bunu saklamak isteseydi, ilk olarak böyle büyük projeleri sabote ederlerdi. Kaldı ki, hükümet çatısı altındasın. Bunu bilseler ve bilenleri susturmak isteseler, sen o videoyu bile youtube'a atamazdın. Geçin bunları.
  12 -6 ... pamuk gotlu teletabi
 3. 3.
  https://www.youtube.com/w...v=IgfoueUaOQc&t=1220s+
  1 -1 ... asi horoz
 4. 4.
  Neresinde düşündürdü mesela?
  (bkz: troll le bilimi karıştırmak)
  3 -1 ... mahmut sezar
 5. 5.
  (bkz: dünya delikanlı olsa yuvarlak olmazdı)
  9 ... judas gokhan
 6. 6.
  Şaka sandım.
  Gercekten buna inanabilmek için eğitimi ilkokul 3 düzeyinde kesmek gerek.
  Newton anlatılırken uyuyor muydunuz arkadaşlar?
  13 -8 ... strawberry blonde
 7. 7.
  Galile niye asıldı sanıyorsunuz?
  9 ... kazangap
 8. 8.
  Yanlış olan teoridir. Dünya aslında bir konidir. Koninin ucu da ağrı dağıdır. Evet.
  8 -2 ... asyali praetor
 9. 9.
  Her şeyde komplo arayan zihinlerin sıkça kullandıkları argüman. Belgesel falan çekiyorlar bu konuyla alakalı. Bayağı ciddiler yani.

  Öncelikle yeterince yüksek bir gökdelen buluyoruz. Ondan sonra tepesine çıkıp denize falan bakıyoruz. Hiç olmadı profesyonel bir makineyle fotoğrafını çekin. Yuvarlak olduğunu görüp durumu kabulleniyorsanız yavaşça gökdelenden aşağı inin. Eğer inanmadığınız bilmi kullanarak yuvarlaklığa açıklama getirmeye çalışıyorsanız gökdelenden aşağı atlayın ve bizi kendinizden, kendinizi de bizden kurtarın.
  3 -1 ... gok bilge
 10. 10.
  işte ispatı buradadır. 4dk ayırıp izleyin ve kendinizi derin düşüncelere sevk edin.

  https://m.youtube.com/watch?v=8jVgMuTJlWI+
  1 ... refn r